Про “Удар”, дітей і зоопарк

Limpopop

Серпень традиційно вважається порю відпусток. Але Дрогобицький «УДАР» не полишає діяльності і у ці жаркі дні, а тому вирішив урізноманітнити відпочинок дітям,які зараз перебувають вдома.

зоо3
У четвер, 8 серпня, голова Дрогобицької міської організації Політичної партії «УДАР», депутат Дрогобицької міської ради Володимир Ямельницький влаштував для дітей із свого мажоритарного округу захоплюючу поїздку в Меденицький зоопарк. Ударівці попередньо розмістили повідомлення для мешканців округу про організацію поїздки для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку і закликали зголоситися всіх бажаючих. Охочих виявилося чимало, тож у подорож вирушили великим комфортабельним автобусом.

 

зоо3

Безпосередньою організацією та супроводом екскурсії займався заступник голови ДМО Партії УДАР Ростислав Кучинський. Пан Ростислав та ще кілька батьків взяли на себе від відповідальність за дітей на період проведення екскурсії. Юні дрогобичани отримали море позитивних емоцій та вражень від побаченого, а зустріч із екзотичними тваринами та тепла дружня атмосфера в дитячому колективі зробили цю поїздку незабутньою.

 

 

зоо1

  1. така правдатака правда08-17-2013

    Політична організація Коломойського привчає дітей бачити клітки.

  2. перехожийперехожий08-18-2013

    До ударівців. Не зважайте на дурні коментарі. Є люди, яким показуй усмішки дітей, а вони будуть бачити майбутні клітки. Вони не здатні самі робити добро, то хіба вони можуть його оцінити

  3. ВасильВасиль08-18-2013

    твоє добро – в клітці 🙂

Leave a Reply