Вони ще й співають!

Batkivschyna Moloda 1

У неділю, 11 серпня в залі Центрі душпастирства молоді, відбувся звітний концерт Дрогобицької міської молодіжної організації «Батьківщина Молода» присвячений 13-ї річниці її утворення.

 

батьківщина молода 2Участь у концерті взяли члени цієї молодіжної організації, які своїми виступами та відеороликами, безсумнівно подарували хороший настрій присутнім у цьому залі дрогобичанам. Активістів молодіжної організації приїхав привітати також гість зі Львова – голова Львівського обласного осередку ВМГО «Батьківщина Молода» Юрій Михасяк, який побажав Дрогобицькій Батьківщині Молодій творчих успіхів, здійснення всіх планів та вручив подяку від імені обласної організації Дрогобицькій Батьківщині Молодій за активну патріотичну та національну громадську роботу серед молоді.
Як відзначив голова Дрогобицької Батьківщини Молодої Назар Войтович підготовка до заходу йшла в дуже складних умовах: «У нас за три дні до виступу захворіло четверо учасників, довелося в останній день переписувати сценарій, але з Божою допомогою, захід відбувся вдало». Також, як додав у своєму виступі заступник голови Львівської обласної організації «Батьківщина Молода» Олесь Курмельов, що він щиро радий за формування такого потужного молодого колективу: «Я впевнений, що ця молода команда, команда молодих лідерів дуже скоро зможе показати великим керівникам як потрібно розбудовувати наше місто, якою ми бачимо нашу державу. І я знаю – у нас все вийде!»

  1. совістьсовість08-17-2013

    під дудку капітельманів вони ще й танцюють

Leave a Reply