Луценко і Третя Українська Республіка в Дрогобичі

Lutsenko

У суботу, 14 вересня, о 18 год 30 хв.  в Народному домі імені Івана Франка відбудеться зустріч з Юрієм Луценком, Володимиром Філенком, Тарасом Стецьківим та іншими учасниками Ініціативи Третя Українська Республіка.

Активісти Третьої республіки збираються у Дрогобичі не випадково.Власне з нашого міста починається серія семінарів в рамках написання Програми дій. В Дрогобич з’їдуться громадські активісти з усієї України, щоб поспілкуватись на тему: «Місцева територіальна громада, як ефективний інструмент впливу в публічній сфері».

“Інституції вищих рівнів є ефективно працюючими лише в тому випадку, якщо спираються на ефективно працюючі інституції нижчих рівнів. Тобто, доки наші люди не навчаться створювати власні, ефективно працюючі інституції на найнижчому рівні (багатоквартирний дім, колишнє колгоспне поле, розідране по-живому на паї, тощо) – про ефективно працюючі інституції на рівні райрад, міськрад, облрад, Верховної Ради – хай навіть і не мріють”, – ця теза, яку висловила  громадська діячка Тетяни Монтян, власне є поясненням, чому  зміни системи влади в Україні почитанються  з базового рівня – територіальної громади.

 Запрошуємо всіх небайдужих до долі міста, країни на цю зустріч!

Для журналістів о 17год.30 хв. в Народному домі – брифінг.

Оргкомітет

 

 1. АктивнийАктивний09-12-2013

  Сьогодні,12-го вересня у м. Збараж Тернопільської області місцеві депутати змусили мера піти у відставку, пред’явивши йому звинувачення у корупції. А змусьте нашого червоного мера забратися з міста, а як не захоче-в тюрму по статті за привласнення коштів громади.

 2. про Югупро Югу09-12-2013

  Дрогобичани! Гоніть того жидосоціаліста сраною мітлою! Добра від нього не дочекаєшся! Служка капітельманів! Приїхав охмуряти нарід!

 3. доодоо09-13-2013

  раз “любитель жидів”каже гнати-треба йти

 4. Старі людиСтарі люди09-16-2013

  Були на зустрічі дуже сильні враження від Луценка говорив щиро і від душі і ніхто не хотів розходитися

 5. МолодьМолодь09-16-2013

  зомбованим капітельманами дай лиш язики почесати

 6. воовоо09-16-2013

  і шо тобі перепало? маца чи кошерна третья рєспубоіка?

Leave a Reply