З владою треба спілкуватиь відкрито

Hadzhety

Набув чинності вирок Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у кримінальному провадженні, досудове розслідування якого здійснювали слідчі СБУ, стосовно місцевого мешканця, котрий незаконно використовував спеціальні технічні засоби негласного отримання інформації.
Встановлено, що 28-річний мешканець Дрогобицького району придбав у Львові два спеціальні технічні пристрої, закамуфльовані під брелок автомобільної сигналізації та кулькову ручку із вмонтованими мініатюрними відеокамерами та мікрофонами. Ці пристрої правопорушник мав наміри незаконно використати для прихованого запису розмови з посадовцем м. Дрогобича під час вирішення особистих питань. Про це повідомляє прес-центр УСБ України у Львівській області.

Співробітники СБУ затримали чоловіка на гарячому під час здійснення прихованого фіксування приватної бесіди в робочому кабінеті одного з посадовців Дрогобича.

Суд визнав правопорушника винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 359 (незаконне придбання та використання спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації) Кримінального кодексу України та призначив покарання у вигляді штрафу в розмірі 5 100 гривень.

ЗІК

  1. ЮляЮля09-13-2013

    Владу треба конспектувати і конспекти підшивати і зберігати довго-довго

Leave a Reply