Вдалий початок: цієї неділі у Меденичах було медом помазано

Svyato Medu1

Районний Фестиваль меду став помітною подією в культурному житті Дрогобиччини
Перший районний Фестиваль меду, який сьогодні відбувся у Меденичах, мав навіть більший успіх, аніж того очікували організатори. Тисячі людей – мешканців селища, навколишніх сіл, гостей з цілої Дрогобиччини та далеко з-за її меж відвідали оригінальне святкове дійство. фестиваль меду2
Голова райдержадміністрації Михайло Винницький, який був ініціатором районного Фестивалю меду, вітаючи святочну громаду, висловив сподівання, що Меденичі, які народилися від меду, стануть місцевою столицею бджільництва та щорічного Медового свята.

фестиваль меду3
Товариства пасічників Дрогобицького краю, інших районів Львівщини та Івано-Франківщини представили смачну та корисну продукцію бджільництва, навчальні заклади району – виставку дарів осені, переможці районного кулінарного конкурсу – делікатеси власного виробництва.фестиваль меду
Святковий марш учасників фестивалю на чолі з колоритним возом, бджілками та пасічниками, розмаїта і барвиста концертна програма, яку прикрасили як самодіяльні народні колективи, так і популярний гурт “Мері”, козацькі забави та козацький куліш, святкова вікторина на бджільницьку тематику, нагородження учасників, подарунки, призи, веселощі, розваги. Такого велелюддя давно не бачили Меденичі.

фестиваль меду1

фестиваль меду5

 

фестиваль меду4
Місцеві мешканці, вдячні за таку подію у їхньому селищі, зізнавалися, що щось подібне в Меденичах було, може, літ двадцять тому, а може й більше.

Leave a Reply