Чи ми дозволимо?

Otvetstvennost

Чи ми дозволимо?
Звертаюсь з таким запитанням до мешканців Дрогобича з приводу “розподілу земель міста” який має відбутись
на сесії міської ради 27 вересня цього року.
На інтернет-сторінці міської ради виставлені проекти рішень, які вказаного дня будуть прийматись народними обранцями.

Впадає в око велика кількість земельних питань, які виносяться на сесію. Серед них за рекомендацією земельної комісії (виділено автором) рішення яке дозволяє зміну цільового призначення земельної ділянки для будівництва. Левова частка тих ділянок – це ділянки, які нещодавно були отримані як садівнові.
Серед “везунчиків”, кому надають таке право,  ми бачимо осіб які мають прізвища дуже схожі на прізвища депутатів міської ради:

1.5. Ільницькій Світлані Іванівні, прож. на вул. Вендзиловича, земельну ділянку площею 1000 кв. м. на вул. Котляревського, кадастровий № 4610600000:01:039:0143, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.14. Бернадовичу Володимиру Петровичу, прож. на вул. Самбірській, земельну ділянку площею 1000 кв. м. на вул. Самбірській, кадастровий № 4610600000:01:028:01, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
1.15. Хом’як Христині Ігорівні, прож. на вул. Самбірська,, земельну ділянку площею 1200 кв. м. на вул. Самбірській, кадастровий № 4610600000:01:011:0154, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Міська рада ввела практику масово виділяти земельні ділянки під садівництво, а потім масово їх перепрофільовувати під будівництво. Якщо минулого року таких  булу одиниці на сесію, то цього року перепрофілювання поставлене на потік — 27 червня цього року рішенням №1067 одразу 34 особи отримали право замість городів побудувати будинки, а на цю сесію виноситься зміна цільового призначення двадцяти двох ділянок.
Це вже схоже на аферу, тому що 29 травня 2012 року міська рада затвердила положення “Про порядок виділення громадянам земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва”, в якому такого способу отримання земельної ділянки під забудову  немає.

Отже, логічно можна припустити, що рішення про зміну цільового призначення земельної ділянки суперечить іншому рішенню міської ради. Члени земельної комісії цього не можуть не знати.

Знову на затвердження сесією за рекомендацією земельної комісії виноситься величезна кількість земельних ділянок, які будуть роздані під садівництво. Так, кожен громадянин України має право отримати таку ділянку будь-де, але земельні ресурси в містах дуже обмежені і тому в містах, які шанують своїх мешканців, землю отримують ті, хто в цьому місті живе.
В Дрогобичі керуються видно іншими принципами. На цій сесії мають затвердити землю під садівництво мешканцям інших населених пунктів, які, видно, не маючи в себе можливості посадити яблуньку, приїдуть робити це в Дрогобичі:
1.97. Греділь Ганні Іванівні, прож. в с. Гординя, земельну ділянку площею 1200 кв. м. на вул. Котляревського, для ведення садівництва.
1.39. Вакулі Віктору Івановичу, прож. на пров. Жовтневої революції, , м. Севастополь, земельну ділянку площею 338 кв. м. на вул. П. Орлика, , для ведення садівництва.
1.30. Лесишину Андрію Романовичу, прож. на вул. Шкільній, , с. Гаї Верхні, земельну ділянку площею 1083 кв. м. на вул. Трускавецькій, для ведення садівництва.
1.4. Владиці Роману Мироновичу, прож. на вул. 600 річчя Борислава,  м. Борислав, земельну ділянку орієнтовною площею 419 кв. м. на вул. Самбірській, для ведення садівництва.

Окрема історія це виділення землі під МАФи на ринку. Підприємці з ринку можуть поцікавитись за якими критеріями підбирались орендарі на цю землю.

Цей проект рішення подаємо повністю:

Про надання дозволу на передачу в суборенду земельних ділянок.

2. Надати дозвіл на передачу в суборенду земельної ділянки:
1.1. КП «Дрогобицькому ринку» (В. Мойсеєнко), земельну ділянку загальною площею 180 кв. м. на вул. П. Орлика (площадка №4), на умовах визначених в договорі оренди землі, для встановлення МАФ – торгових кіосків, на термін, що не перевищує терміну дії договору оренди землі, наступним суб’єктам підприємницької діяльності:
1.1.1. Ільницькому Івану Івановичу, прож. на вул. Вендзеловича,  земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.2. Татомиру Олегу Івановичу, прож. на вул. Сагайдачного, земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.3. Федашу Василю Теодозійовичу, прож. на вул. Самбірській,  земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.4. Зимницькому Віктору Григоровичу, прож. на вул. В. Великого,, земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.5. Москалю Ярославу Івановичу, прож. на вул. Самбірській, , земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.6. Колінку Володимиру Любомировичу, прож. на вул. Грушевського,  земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.7. Лепкій Тетяні Георгіївні, прож. на вул. Східній, земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.8. Ільницькій Світлані Іванівні, прож. на вул. Вендзеловича,  земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).
1.1.9. Губицькій Марії Петрівні, прож. на вул. М. Грушевського, м. Стебник, земельну ділянку площею 20 кв.м. на вул. П. Орлика (площадка №4), для встановлення МАФ – торгового кіоску (згідно плану –схеми).

Питання до вас, мешканців Дрогобича,- чи ми дозволимо такі дії владі?

Михайло Бучко, дрогобичанин

Всі матеріали взяті з офіційного сайту міської ради drohobych-rada.gov.ua

Від редакції
Це ті, хто рекомендує сесії дрогобицької міської ради прийняти такі земельні рішення:

Постійна комісія ради з питань регулювання земельних відносин:

1. Пукало Роман Михайлович – голова комісії
2. Шеремета Михайло Михайлович
3. Бернадович Володимир Анатолійович –
секретар комісії
4. Танчук Василь Володимирович
5. Муль Роман Миколайович
6. Буга Осип Степанович
7. Розлуцький Ігор Миколайович
8. Скрипух Олег Тарасович – заступник голови комісії

9. Пудлик Ігор Павлович

 1. тєрьохатєрьоха09-20-2013

  Звісно,дозволимо,бо ми дрімаємо,не заважайте, а то ще у вухо заробите!

 2. любалюба09-20-2013

  Ти собі спи а ми поженемо тих любителів земельки аж до Москви

 3. ЛідіЛіді09-23-2013

  Ліда! Виводи свої батальйони на ратушу бо крім тебе нема в місті хлопа

 4. а.о.а.о.09-26-2013

  Чи є у списку постійнодіючої комісії по землі хоч одна поважана в місті людина? Думаю-НІ.

Leave a Reply