У Львові презентували «перезавантаженого» Франка

Perevantazhenyj Franko

В межах 20-го форуму видавців у Львові презентували книгу «Франко. Перевантаження». Збірник увібрав у себе 22 авторських візії постаті Івана Франка відомих українських письменників, критиків, есеїстів, літературознавців, об’єднаних бажанням «перезавантажити» образ класика у суспільній свідомості.лишега
Ідея зібрати праці письменників та франкознавців під однією обкладинкою належить організаторам фестивалю «Франко-фест» Остапу Походжаю та Андрію Беницькому. Підтримана знаними постатями сучасного культурного середовища книга стала живим продуктом популяризаційної діяльності фестивалю, цільним науково-публіцистичним та художнім джерелом нового бачення Франка.
пагутяк

Презентація відбулася в суботу 14 вересня у приміщенні факультету культури і мистецтв ЛНУ ім. Івана Франка. Модерував зустріч Богдан Тихолоз, який у вітальному слові наголосив на тому, що ця книга не є підручником, ні монографією, ні обов’язковою лектурою для студентства, навпаки – це мозаїка сучасних візій, спроба впіймати Франка, мов рибину, котра постійно вислизає з рук, власною суб’єктивною сіткою. Книгу презентували автори Олег Лишега, Галина Пагутяк та Богдан Якимович. На завершення зустрічі дрогобицький театр «Alter» подарував гостям свою виставу за однойменним оповіданням Івана Франка «Пироги з черницями».

тевтр1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Прес-служба фестивалю «ФранкоФест»

Фото з альбому Олега Дьорки

Leave a Reply