Рівнянин подав до суду на міську раду

Ruky

Рівненський громадський діяч Дмитро Якимець позивається до міської ради. Про це він повідомив на своїй сторінці в соцмережі Facebook:


Сьогодні, 20 вересня 2013 року я в суді зареєстрував позов до Рівненської міської ради щодо скасування рішення про “таємні голосування”.

– … я маю інтерес до голосування кожного окремого депутата, в тому числі депутата, що обраний в мажоритарному окрузі, який охоплює адресу мого проживання; бажаю знаки яким чином депутати відстоюють інтереси громади… – йдеться зокрема у позові.

Крім того Дмитро Якимець просить суд зупинити дію даного рішення міськради на період судового розгляду.

– Мотивація проста: ну чому я не маю права знати як голосує мій мажоритарник та решта депутатів? І що це взагалі за дикість і знищення демократії, якщо моя країна рухається до ЄС?.. – зазначив рівнянин.

Нагадаємо, у липні цього року на засіданні сесії Рівненської міської ради депутати прийняли зміни до регламенту. Тепер, згідно оновленого регламенту, голосування відбуваються в трьох режимах: “відкрите нефіксоване”, “відкрите фіксоване” та “таємне”. І лише у випадку “відкритого фіксованого” голосування на табло системи “Рада” буде висвітлено хто і як проголосував. І тільки у цьому випадку, в секретаріаті міськради вам дадуть виписку з тим хто і яку кнопочку натиснув.

ВСЕ

 

  1. ДокірДокір09-23-2013

    ,,,якщо застосувати цей приклад до дрогобицької громади,то як і чим, головне, змусити рагуля відстояти свої кровні інтереси? Для цього -1) треба мати ЗНАННЯ,2) треба мати громадську СМІЛИВІСТЬ,3) треба мати БАЖАННЯ. Чи багато ви знаєте в Дрогобичі людей, здатних так чинити?

  2. РеаліїРеалії09-25-2013

    На жаль, все радзіками продумано так, щоб рядовий громадянин не міг відкрити рота! Спробуй подати заявку у кометіт по захисту споживачів, який алконавт радзік виселив у Львів!

  3. ЮмЮм10-03-2013

    Відкриваючи рота, подумай про свій карієс. Судячи з твоєї лексики, він в тебе в душі. Тому дихаєш смродом, не розібравшись, огульно…Шануй себе! А служба з прав споживача вже років 12 як зосереджена у Львові…то причім тут Радзієвський?

Leave a Reply