Проти “дерибану” землі

Kopnyak

24 вересня дрогобицький осередок гормадського  руху  “Третя Українська Республіка” оприлюднив відкритий лист, адресований громадськості, керівникам міських організацій політичних партій, представникам ЗМІ.

У ньому – заклик до консолідації зусиль та недопущення “дерибану” земель.

 

Громадськості м.Дрогобич

                                                                   Керівникам  Дрогобицьких  міських організацій політичних партій 

Депутатам Дрогобицької міської ради

                                                                                                         Засобам масової інформації

 Шановні добродії!

   Як відомо, 27 вересня 2013 року  відбудеться чергова сесія Дрогобицької міської ради, на якій згідно порядку денного, буде розглянуто ряд резонансних питань .Серед них  виділення земельних ділянок під садівництво, про що писаводин з дрогобицьких сайтів

    Звертає на себе увагу той факт,що серед заявників на земельні ділянки є громадяни, які не є мешканцями міста Дрогобич.

    Абсурдним виглядає те, що мешканці інших населених пунктів будуть долати десятки, а то й сотні кілометрів, наприклад з Севастополя, щоб вести садово-городню господарку.

Не менш дивним є той факт, що громадяни, які мають змогу обробляти свої городи і сади в своїх селах Гординя та Гаї Верхні, просять виділити їм в  Дрогобичі такі ділянки.

    З великою ймовірністю можна припустити , що такі особи  насправді є “підставними” фігурами і виконують роль «окозамилювачів». Так само можемо припустити, що ці ділянки будуть намагатись продати через зміну цільового призначення ( з садівництва під індивідуальну забудову). Вже сьогодні газетні оголошення  наповненні такими пропозиціями, в результаті чого розкрадаються десятки мільйонів гривень.           Просимо місцеві осередки партій, які мають своїх депутатів в ДМР,  провести спільні засідання з депутатами і попередити про недопустимість “дерибану” земель громади м. Дрогобич. Для цього, слід домогтись від свої представників у ДМР проведення процедури поіменного голосування з даного питання.

    У випадку ігнорування депутатами таких вимог, пропонуємо  відмежуватись від таких дій своїх висуванців шляхом надання  належної оцінки діям , які шкодять інтересам громади міста.

   Пропонуємо партійним осередкам припинити членство таких депутатів в своїх лавах і на майбутнє не висувати таких осіб кандидатами  .

    Просимо партійні осередки делегувати свої представників на сесію ДМР з тим, щоб проконтролювати хід сесії та дії депутатів від політичних партій.

    Шановні партійні діячі, у випадку ігнорування цього листа змушені будемо розцінювати це, як ваші потурання та співучасть з депутатами ДМР в недоброчесних діях.

    Просимо громадськість міста,  не бути байдужими до дій народних обранців чи бездіяльності політичних партій стосовно свої  представників у ДМР і особисто стати на захист майна територіальної громади.

    Просимо ЗМІ інформувати громадськість міста про хід голосувань по земельних питаннях з тим, щоб унеможливити безвідповідальні  вищевказані діяння депутатів ДМР.

 

Громадський рух “Третя Українська Республіка”

осередок в м. Дрогобич

 

  1. вірновірно09-26-2013

    Вірно казав Луценко як був у Дрогобичі,що від злодіїв-дерибанщиків,які зраджують свою громаду треба відмежовуватись, з ними не вітатись,руку не подавати. Повний бойкот !Це ,вроді, називається словом обструкція.

  2. вірнішевірніше09-27-2013

    Діяльність Луценка оплачують олігархи, як не друкують гроші, а крадуть в таких дурних як ти

Leave a Reply