“Батьківщина” про землю

Oo Batkivschyna

У середу, 25 вересня, напередодні сесії Дрогобицької міської ради, відбулося засідання бюро Дрогобицької міської партійної організації «Батьківщина».

На запрошення бюро, участь в засіданні взяв голова ЛОПО «Батьківщина», народний депутат України Роман Ілик, – повідомив керівник Дрогобицької міської партійної організації «Батьківщина» Роман Москаль. 

Роман Москаль розповів, що лави міської партійної організації поповнили 6 нових членів партії, заяви яких було розглянуті та підтримані. Голова ЛОПО «Батьківщина» Роман Ілик привітав нових однопартійців, зауваживши, що спільна, скоординована дія і на загальнодержавному рівні, і «на місцях» – це запорука успіху та подальшого демократичного поступу України.

Відтак, бюро приступило до розгляду питань порядку денного сесії Дрогобицької міської ради, яка має відбутися у п’ятницю, 27 вересня. За дорученням партійців, депутату Михайлові Лужецькому під час розгляду питань, пов’язаних із міським бюджетом, доручено виступити на пленарному засіданні та висловити позицію фракцію щодо питань, які стосуються виконання дохідної частини бюджету – по загальному, спеціальному фондах, та ін..

Також було розглянуто земельні питання. Як з’ясувалось, у списку тих, хто має намір отримати земельні ділянки під ведення садівництва, окрім порядних шанованих дрогобичан, є й незрозумілі особи з невідомими мотивами. Саме тому, бюро прийняло рішення від імені фракції «Батьківщина» у міській раді рекомендувати міським обранцям розглядати це питання по кожному окремо взятому заявнику. «Все з тим, щоб люди, які роками стоять у черзі на отримання земельної ділянки і дійсно мають намір провадити там садівництво, таки отримали цю, гарантовану чинним законодавством, змогу. В той же час, щоб попри них цим правом не скористалися невідомі особи із сумнівними намірами», – наголосив Роман Москаль. Якщо депутати Дрогобицької міської ради цю пропозицію підтримають, партійці «Батьківщини» готові приймати участь в ухваленні рішень. Якщо ж ні –  за усіх «гамузом» голосувати не будуть.

Земельна депутатська  комісія, яка виносить такі проекти на сесію – дискредитує партійний осередок, висуванцями якого є депутати міської ради. Головою земельної комісії є Роман Пукало – член партії, який  до фракції «Батьківщина» не увійшов. Тому рішенням бюро Дрогобицької міської партійної організації  перед депутатом Р.Пукалом однопартійцями  поставлено вибір – або він складає з себе повноваження голови  комісії, залишається членом партії «Батьківщина», вступає в фракцію «Батьківщина» і, відповідно, підтримує всі рішення фракції, або ж, залишившись головою комісії, він буде виключений з лав партії. Це рішення, за словами Романа Москаля, було ухвально однопартійцями одноголосно.

Також бюро розглянуло цілу низку інших питань, в тому числі й гуманітарного спрямування. З ініціативи партійців прийнято рішення взяти участь в процесі інформування громадян про будівництво у Львові пам’ятника автору-композитору Гімну України Михайлові Вербицькому та долучитися до процесу збору коштів на цей постамент – аби і Дрогобиччина внесла свою лепту в увіковічення пам’яті автора музики державного Гімну України.

  1. бандитам - тюрми!бандитам - тюрми!09-27-2013

    Другий секретар КПРС Лужецький знову мітить в мери? 🙂 Що злочинець Ілик, що його друззя з комуністичної кліки – одна банда!

  2. вапросвапрос09-29-2013

    Чи говорили про землю Тимошенко, про той її англійський острів??

Leave a Reply