Суд засудив екс-мера Гука до 7 років в’язниці з конфіскацією

Naruchnyky1

Гук визнаний винним у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, а також у службовому підробленні.

Гук визнаний винним у розкраданні грошей з бюджету. vinnitsa.info

26 вересня, суд засудив мера Гайсина Вінницької області Анатолія Гука до семи років позбавлення волі за розтрату 866,696 тисяч гривень з міського бюджету.

Гайсинський районний суд 26 вересня засудив мера Гайсина (Вінницька область) Анатолія Гука до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна і позбавленням права займати керівні посади протягом 3 років за розтрату 866,696 тис. гривень з міського бюджету.

Гук визнаний винним у привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем, а також у службовому підробленні.

Крім тюремного терміну, суд вирішив конфіскувати майно Гука і позбавити його права займати керівні посади протягом трьох років.

Згідно з рішенням суду, мер Гайсина вступив у змову з головним санітарним лікарем району, начальником одного з комунальних підприємств і підприємцем, підписував завідомо фіктивні договори та акти виконаних робіт про проведення дезінфекційних та дератизаційних робіт у п’яти дитячих садках міста і в підвалах багатоповерхових будинків.

Фінансування робіт здійснювалося за рахунок міського бюджету, чим було завдано збитків на загальну суму 866,696 тисяч гривень.

Суд також зобов’язав мера і засудженого разом з ним головного лікаря Гайсинського району Людмилу Спінель, що отримала покарання у вигляді восьми років позбавлення волі, відшкодувати бюджету зазначені кошти.

 

Кореспондент

  1. давайте боротисядавайте боротися10-07-2013

    Неугодний ПР він був. Як Тимошенко.

  2. хорикхорик11-02-2013

    Я уже понадеялся что это дрогобычского иуду

Leave a Reply