Дрогобичу бракує 10 млн грн на реконструкцію стадіону

Korostelov

Закладені у державному бюджеті на 2013 рік для Дрогобича 10 млн грн, які, зокрема, було заплановано використати на завершення реконструкції стадіону «Галичина», досі не надійшли до міста.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK з посиланням на першого заступника міського голови Олександра Коростельова.

За словами першого заступника міського голови О. Коростельова, Дрогобич фактично перебуває у фінансовій блокаді. «Якщо в інші райони і міста хоча трохи надходять кошти, то до Дрогобича не йдуть взагалі», – каже посадовець.

Нагадаємо, в Дрогобичі під час підготовки до Євро-2012 розпочали реконструкцію стадіону «Галичина» під тренувальну базу для однієї з національних команд. Внаслідок цього зруйнували стадіон, що був, а нового досі не збудували.

ZIK

  1. щщщщщщщщщщ10-03-2013

    брр ну і морда вночі присниця і не заснешужжасс

  2. Прес-служба міськвиконкомуПрес-служба міськвиконкому10-03-2013

    Шановні читачі та автор статті! Кошти, передбачені в Державному бюджеті на реконструкцію стадіону «Галичина» надійшли до міста і знаходяться на рахунку підприємства-замовника. Проблема полягає у тому, що рух коштів через Казначейство призупинений у цілій державі. Відповідно, фірма, яка виконує роботи не має можливості закупити матеріали та продовжити реконструкцію. Щойно відновиться проплата, відновится і реконструкція.

  3. міхаміха10-03-2013

    Шило в мішку несховаєш

Leave a Reply