Краян все частіше турбує питання врегулювання законодавчих суперечностей та невідповідностей

Pryjom Hromadyan V Rajoni1

В понеділок, 30 вересня, черговий особистий прийом виборців Дрогобицького 121 виборчого округу провів народний депутат України Роман Ілик. Цього дня парламентар зустрівся з мешканцями Дрогобицького району. Також на прийом до народного обранця прийшли жителі мм.Дрогобича та Стебника.
Активну участь в особистому прийомі громадян прийняв також голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора.
Сьомий за ліком особистий прийом громадян засвідчив: все частіше краян турбує питання законодавчої ініціативи та врегулювання законодавчих суперечностей.
Поряд з тим, звернення мешканців також традиційно стосувалися питання лікування та оздоровлення, працевлаштування, вирішення питань, пов’язаних із соціально-економічною інфраструктурою регіону. Загалом, було розглянуто більше двох десятків звернень.

Зокрема, сільський голова с.Медвежа Степан Коваль розповів про намір медвежанців провести реконструкцію одного із приміщень села – з тим, щоб відтак там зафункціонувала дошкільна дитяча установа. Голова с.Болехівці Дарія Ясеницька наголошувала на проблемі непроходження коштів через Держказначейство України, внаслідок чого у селі не можуть здійснити заплановані роботи та відремонтувати дороги. Сільський голова с.Долішній Лужок Василь Котик просив сприяння в питанні завершення будівництва Народного дому. А сільський голова с.Бистриця Ярослав Комар озвучив клопотання щодо облаштування території біля пам’ятника Тарасові Шевченку та оновлення постаменту.

«Проблемні питання, які порушили сільські голови, вказують на те, що вони дійсно вболівають за долю своїх територій. Сьогодні, в надзвичайно складний соціально-економічний час, їм чи не найважче. Адже односельчани чекають від своїх голів конкретних дії, а непрофесійна центральна влада усі процеси розвитку і модернізації гальмує. Ми уважно розглянемо кожне звернення і максимально посприяємо у вирішенні питань, які належать до нашої компетенції», – запевнив парламентар. Окремо Роман Ілик зупинився на темі реконструкції пам’ятника Тарасові Шевченку, що височіє при в’їзді у Дрогобицький район та органічно вписався в загальну картину місцевості. «Це гарна і дуже актуальна ініціатива. Адже в наступному році ми святкуватимемо 200-ліття від дня народження українського Кобзаря. І пам’ятник, який возвеличується на горі при в’їзді у Франковий край, повинен нести усю велич українського Генія. До речі, це один із перших пам’ятників Шевченкові на Дрогобиччині. Тож ми обов’язково спільно з місцевою владою включимося у цей процес і спробуємо довести його до логічного завершення», – запевнив парламентар.

Також зі своїми турботами до обранця звернулися інші мешканці Дрогобиччини. Так, голова спілки політв’язнів м.Дрогобича Ярослав Барабан попросив парламентаря з’ясувати, чому так сталося, що згідно з Постановою КМУ, ті, хто сидів у тюрмах та народився у засланні в Сибірі, і мали б отримувати допомогу від держави, її не отримують – вона до них не надходить. Галина Кітраль розповіла, що має сестру-інваліда, яка потребує слухового апарату вартістю 12-20 тис.грн. Пані Галина звернула увагу, що станом на сьогоднішній день в країні немає такої державної програми, завдяки якій люди з обмеженими можливостями мали б змогу отримувати безоплатно або на основі часткової оплати необхідне для нормальної повноцінної життєдіяльності спорядження, та попросила Романа Ілика вивчити це питання. «Адже людей з аналогічними проблемами у країні є багато. Доцільно було б, щоб держава подбала і про них», – акцентувала заявниця. Від ще однієї заявниці з смт.Підбуж прозвучало схоже звернення – щодо законодавчої ініціативи в галузі охорони здоров’я. Жінка розповіла: її син хворіє на рідкісне захворювання муковісцидоз. Воно надзвичайно складне і дороге в лікуванні. Допоки хлопець був неповнолітнім, держава сприяла ліками. Але, коли досяг повноліття, допомоги не стало. «Мало хто із хворих на муковісцидоз доживає до цього віку. Нам, Богу дякувати, пощастило. Але на загальнодержавному рівні не відомо, що робити далі таким людям, як їм допомагати…» – резюмувала жінка.
Кілька заявників просили допомоги в розрізі ремонтно-будівельних робіт на об’єктах соціально-культурного значення, зокрема у школах, Народних домах, садочках. Звучали питання, пов’язані із господарськими і житловими конфліктами (м.Дрогобич) та щодо неадекватної поведінки чиновників в органах місцевого самоврядування, зокрема у м.Стебник.
Також під час особистого прийому громадян окрім звернень звучали і слова вдячності для народного депутата України стосовно питань, які за сприяння парламентаря вдалося вирішити. Зокрема, мешканець с.Лішня Богдан Іванців подякував Романові Ілику за допомогу у вирішенні проблеми газифікації, яка роками турбувала частину лішнянської громади.

  1. про чорного стоматологапро чорного стоматолога10-07-2013

    Здавайте знову гроші на памятник! Ось і уся праця Ілика 🙂

  2. землякземляк10-07-2013

    В деяких осіб немає жодної фантазії: як тільки бачить прізвище Ілик, то треба тут же обісрати не читаючи. На рівні рефлексів собачки Павлова. Нудить вже від дурних коментарів. Включай друже мозги, та хоч щось придумай!

  3. на гіллякуна гілляку10-25-2013

    Людям жидівські фантазії іликів не потрібні! Не вміє працювати, розповідає байки – у відставку! Нічого проїдати по 30-40 тисяч гривень депутатських! Досить народ дурити своєю капітельманівською пропагандою!

Leave a Reply