Вода і гроші. Точніше, не буде грошей – не буде води

V Krani Nemaje Vody

Шановні мешканці м. Дрогобича, Стебника та сіл Дрогобицького району -споживачі послуг КП «Дрогобичводоканал»!

Найбільшим споживачем послуг, які надає наше підприємство є населення. Саме від Вас, шановні мешканці, від вчасно оплачених коштів за отримані послуги, залежить ефективна і якісна робота підприємства.

Дрогобичводоканал щиро вдячний споживачам, які добросовісно відносяться до своїх обов’язків та вчасно оплачують за спожиті послуги. Проте інформуємо, що станом на 1 жовтня 20013р. заборгованість населення за водоспоживання та водовідведення становить 4 млн. грн. Така сума заборгованості утворилася через абонентів, які з тих чи інших причин систематично не оплачують за послуги водопостачання та водовідведення, як наслідок, через них потерпають їхні сусіди та родичі.

Хочемо наголосити, що незабаром розпочинається опалювальний сезон і для уникнення загрози відімкнення технологічного обладнання від енергопостачання ПАТ«Львівобленерго», нашому підприємству необхідно вчасно розрахуватися за використану електроенергію.

Тому звертаємось до Вас з великим проханням – якнайшвидше та в повному обсязі провести оплату за водопостачання та водовідведення.
Водоканал в свою чергу зобов’язується і надалі якісно і своєчасно надавати комунальні послуги.
Завчасно дякуємо за проведену оплату .

Начальник КП “Дрогобичводоканал” Р.М.Шагала

 1. геть Шагалу!геть Шагалу!10-12-2013

  Ви вже нас обдираєте понад 20 років! Оплата не відповідає зарплаті, а ви служите інтересам ваших власників суркісів! Геть посередників! Хай живе народна вода за доступними цінами!

 2. рагуликурагулику10-12-2013

  переїзжай в Борислав і там будеш немати води суркісів

 3. а ми?а ми?10-12-2013

  Фантастичний коментар. Три речення, а які! Почнемо з першого: споживання води як і газу кожен може регулювати, бо має лічильники. Тільки за тепло ми платимо не залежно від того, чи було воно в нас в помешканні, чи ні. Тобто, хочете платити менше – менше споживайте. Не набирайте повну ванну, а використовуйте душ, посуд мийте під слабким струменем води, а не при повністю відкрученому крані. Поставте прокладки у зливний бачок і крани, щоб вода не сочилась і будете платити копійки. Крім грошей це ще економія дуже цінного ресурсу- питної води, яку безмірно споживаючи, а отже забруднюючи зменшуємо можливість нашим дітям і внукам теж нею покористуватись. Підприємство Водоканал є власністю дрогобицької громади і всі прибутки або збитки лягають на плечі громади, а не суркісів.

  Друге – оплата не відповідає зарплаті. Погоджуюсь, але слід зрозуміти, що це наші зарплати не відповідають цінам, адже не секрет, що ціни в Україні європейські або і вище, а зарплати і пенсії не витримують жодної критики. Тому треба говорити не про зниження цін, а про підвищення зарплат. Якщо ви дивитесь телевізор, то в новинах часто показуть протести людей незадоволених рівнем життя у західних країнах. Там ви не побачите жодного гасла про зниження цін, алише вимоги про підвищення зарплати.
  Третє- “Геть посередників!” Це ви легко можете виконати. Перекриваєте воду в хаті і самі, без посередників, возите бідончиком собі на вжиток! 🙂

 4. ТронкаТронка10-14-2013

  Але ти тупе! Де ти видів ЧИСТУ воду, яка згідно договору з “народним” Водоканалом поступає БЕЗПЕРЕБІЙНО? Де ти видів батареї, які так гріють, щоб було ТЕПЛО? Де ти видів, щоб суркіси жили НА ЗАРПЛАТУ? Упав з Марсу чи ти Кондзьолка, яка працює на капітельманів, щоб мати гроші і економити?

 5. поцілуйте в сракупоцілуйте в сраку10-19-2013

  не буде води, не буде грошей 🙂

 6. бориславській інтеліхенціїбориславській інтеліхенції10-25-2013

  йди си писок вимий 🙂

Leave a Reply