За Родіну, за Гітлера!

Vlasov

Дивізія “Галичина” брала участь у битві під Бродами. А чим займалися російські дивізії? Наприклад, козаки.

5 липня 2012 р. Рада ООН з прав людини ухвалила історичну резолюцію про право на свободу слова в інтернеті. А ще рік перед тим у Женеві на 102-у засіданні Комітету ООН з прав людини було прийнято наступне обов’язкове рішення: “Закони, які переслідують висловлювання думок стосовно історичних фактів, несумісні із зобов’язаннями, які накладає Конвенція на держави, що підписали її, щодо захисту свободи слова і свободи висловлювання думок. Конвенція не дозволяє жодної загальної заборони на висловлювання помилкової думки або неправильної інтерпретації подій минулого”.

Що це означає? А те, що навіть переслідування за заперечення Голокосту є неприпустимим для країн, що підписали Конвенцію з прав людини. Дивно, що демократичні ЗМІ “не помітили” цього сенсаційного документу. “Мислю – отже існую”, – сказав Декарт. А я уточню: помиляюся – отже мислю. Нормальна річ помилятися. Але одна річ помилятися через недостатнє володіння матеріалом, а друга – навмисне спотворювати історичні факти або ж свідомо вилучати щось, що тобі не до вподоби чи не вкладається у твою концепцію. Депутат Партії регіонів Вадім Калєснічєнка розіслав днями нардепам цілу бібліотечку книжечок про “пасобнікав нєофашистов”. Аякже – тема ж така гаряча! Нема гарячішої. Те, що продукти в Україні дорожчі, ніж на Заході, не тема. Те, що й ліки дорожчі інколи в десять разів – теж не тема. І те, що наживаються на цьому саме брателли Вадіка – теж не тема. А от фашизм – це якраз те.

Нагадаю, що це ми вже проходили у 2004, коли Ющенка малювали на бігбордах у формі гітлерівця з піднятою рукою. Однак “пасобнікав” фашистів Вадік бачить якось дуже однобоко. Він чи то соромиться, чи то завдання такого не мав, але чомусь уникає ширшої розмови про російських “пасобнікав”. А тим часом українцям до росіян, як до неба рачки. Ось яку статистику подає історик Вадим Махно: “20 советских граждан стали русскими фашистскими генералами; 13 советских генералов и комбригов; 3 генерал-лейтенанты: Власов А., Трухин Ф., Малышкин В.; 1 дивизионный комиссар: Жиленков Г.; 6 генерал-майоров: Закутный Д., Благовещанский И., Богданов П., Будыхто А., Наумов А., Салихов Б.; 3 комбрига: Бессонов И. Богданов М.; Севостьянов А.” І це не рахуючи білогвардійських та тих, що отримали генеральські звання вже у німців. “Я нарахував на службі у Гітлера, – розповів В. Махно газеті “Експрес”, – 19 генералів-євреїв, 10 генералів-українців і 155 генералів-росіян.

А командувати було ким! Якщо підбити підсумки, то сучасні російські науковці вважають, що у складі Вермахту (військ СС, допоміжної поліції і самооборони) служило 500 – 600 тисяч росіян! І, зважте, близько 250 тисяч українців”. Правда, українцями їх вважати можна умовно, бо, коли з концтаборів почали випускати мешканців окупованих теренів, українцями записувалися й росіяни з Курщини, Брянщини, Орловщини й Дону. Ці люди не знали і не розуміли української мови. Загалом на боці німців українці складали 10-15%. “Галичина” була єдиною українською дивізією СС. Російських дивізій СС було 7 і одна змішана російсько-німецька! Першою есесівською частиною, сформованою в Україні, було севастопольське відділення “русской криминальной полиции”. Город-гєрой виправдав свій титул: кожний 8-й севастополець служив німцям, а не кожний 30-й, як загалом по Україні. Росіяни та їхні українські блазні витворили справжній міф довкола Другої світової війни.

Виходить, що це лише росіяни звільнили Європу від фашизму. А от прибалтійські та деякі кавказькі народи, кримські татари і західні українці стріляли в спину. Але насправді половину усіх східних легіонів вермахту складали росіяни. Кремлівські прихвостні чомусь взагалі не згадують Русскую Освободительную Национальную Армія (РОНА), яку організував авантюрист Броніслав Камінський на Брянщині та Орловщині. У 1944 році РОНА бере участь у придушенні Варшавського повстання, відзначившись небувалим звірством щодо цивільного населення. Навіть самих німців убивства та грабунки вивели з рівноваги, і Камінський постав перед трибуналом СС та був розстріляний. Цікаво, що цей факт розстрілу німецькі генерали наводили у своє виправдання на Нюрнберзькому процесі. Дивізія “Галичина” брала участь у битві під Бродами. А чим займалися російські дивізії? Наприклад, козаки. Ці мали дуже почесне завдання виловлювати українців, які ухилялися від примусової відправки в Німеччину, а потім конвоювати їх. При цьому утікачів розстрілювали на місці. А ще грабували продукти на селах та воювали з партизанами. Ну, і звісно ж палили села, які запідозрено у контактах із партизанами. Коли ж німці почали відступати, то й тут згодилися гарні російські вояки – вони палили села уже просто так, при відступі. І щойно на Волині цим русскім витязям дали відсіч партизани УПА – вони їх почали нещадно вбивати. Так що до Галичини дійшли уже не дивізії та бригади, а лише кілька полків. То хто ж кому стріляв у спину?

Колаборанти були й серед євреїв. “Наряду с Еврейскими комитетами в гетто были созданы Еврейская вспомогательная служба правопорядка, которая подчинялась местным руководителям СС и полиции, – пише В. Махно. – Самыми крупными из них были подразделения еврейской полиции Львова – 750 человек. Начальник Дубровицской городской украинской вспомогательной полиции Ровенской области К.Коваленко, активный участник “решения” еврейской проблемы в Ровенской области, казнён в 1950 г. под своей настоящей фамилией Хаим Сегал. Одессит Карцев, организовавший банду коллаборантов из 60 человек, казнён в 1947 г. под настоящей фамилией Гершман. Русский старший полицай Иванов, активный ликвидатор евреев в Смоленске, казнён под своей настоящей фамилией Фридман”. А у Криму? Гадаєте там лише татари були колаборантами? Ні, росіяни теж співпрацювали. “В местечке Тавель Симферопольского района в декабре 1941г. сформирован казачий (русский) разведовательно-диверсионный отряд – первое коллаборационное формирование Крыма, – пише В. Махно. – 11-й полевой армией в феврале 1942 года в г. Симферополе был сформирован 5-й Казачий (русский) эскадрон Вермахта Таким образом, по состоянию на март 1942 года, в Крыму на службу немцам перешло около 25-30 000 человек”. Але! Татари та місцеві вірмени й німці складати тільки трохи більше половини, а решта – росіяни. Після звільнення Криму і після депортації кримських татар, греків, болгар та вірмен, в Криму за колабораціонізм було засуждено 2 882 осіб. В тому числі: росіян – 1917, українців – 340, циган – 311, євреїв – 17. Сама ж УПА ніколи не була галицько-волинською.

Бійцями УПА було чимало українців з усіх регіонів, ба навіть в УПА воювало 3 000 російських козаків, 3 000 бійців Туркестанського легіону і до 1000 осіб з кавказьких частин Вермахту й поліції. По війні з совєтською владою воювали не тільки українці і прибалтійці. “В Орловской, Брянской и Курской областях РСФСР до начала 1951 года под именем “Зелёная армия Роздымахи” действовали остатки РОА, РОНА, РННА и частей “Русской народной стражи” и полиции. В Белоруссии антисоветские отряды действовали до 1956 года”. Отакі цікаві відомості можна почерпнути з книжки Вадима Махна “СПРАВОЧНИК. Полный перечень ОБЪЕДИНЕНИЙ и СОЕДИНЕНИЙ 3-го Рейха из граждан СССР и эмигрантов, а также из жителей Прибалтики, Западной Белоруссии и Украины”. Коли, товаришу Вадік, почнете його розсилати нардепам?

Юрій Винничук, ТСН

 1. Искандер АсеиновИскандер Асеинов10-23-2013

  Я так и не понял, что хотел сказать автор статьи!? Мол, “кляти москали” тоже пособничали немцам. Ну да, были и среди русских предатели своего народа, и что?! Так о них сейчас никто не вспоминает! Они переданы забвению! А вот на мой взгляд проблема как раз в том, что во Львове и Тернополе висят борды, возвеличивающие Дивизию СС “Галичина”! Об этой дивизии говорят!

 2. Мухаммад ЗейналовМухаммад Зейналов10-25-2013

  Забвению не могут быть преданы миллионы руССких, воевавших за дело Гитлера! У них родились дети и внуки! Они продолжают дело отцов!

  1-а Російська національна армія

  Російський корпус

  Батальйон Муравйова

  1-а Російська національна бригада СС «Дружина»

  Російська народна національна армія

  29-а гренадерська дивізія СС «РОНА» (1-а російська) (Російська визвольна народна армія)

  30-а дивізія СС (2-а російська)

  Російська визвольна армія

  Полк СС «Варяг»

  Полк СС «Десна»

  Російський особовий склад в дивізії СС «Шарлемань»

  Російський особовий склад в дивізії СС «Дірлевангер»

  Загін Зуєва

  Батальйон Муравйова

  Бойовий Союз Російських Націоналістів (БСРН)

  Братство Руської Правди

  Вища німецька школа для російських офіцерів

  Дивізія Росія також – Дивізія «Руссланд»

  Добровольчий полк СС «Варяг»

  Зелена армія особливого призначення

  Козачий Стан

  Комітет звільнення народів Росії (КОНР)

  Локотська республіка

  Народна Соціалістична Партія

  Народно-трудовий союз російських солідаристів

  Організація Цеппелін

  Республіка Зуєва

  РОНА

  РОА

  Російська цивільна допоміжна поліція, Севастополь

  Російська корпус

  Російська загін 9-ї армії вермахту

  Російська національно-трудова партія

  Російська фашистська партія

  Хіві

  Російська допоміжна поліція (шуцманшафт)

  15-й козачий кавалерійський корпус СС

  1-а російська національна бригада СС «Дружина», відома також як 1-й Російський національний загін СС

  29-а гренадерська дивізія СС «РОНА» (1-а російська)

  30-а гренадерська дивізія СС (2-а російська)

  ВПС КОНР (ВПС РОА)

  1-а дивізія РОА / НД КОНР (600-піхотна дивізія вермахту)

  2-а дивізія РОА / НД КОНР (650-а піхотна дивізія)

  600-а російська дивізія вермахту

  602-ї Ост-батальйон

  645-й батальйон

  РОНД / РНСД

  Бригада Асано – російські підрозділи Квантунської армії

  Гвардія російської фашистської партії

  Корпус російської монархічної партії

  Росіяни на службі японських і маньчжурських спецслужб Маньчжоу-Го

  «Russen» (Росія) – агентство новин та пропаганди

 3. Искандер АсеиновИскандер Асеинов10-27-2013

  Я, наверное, был не прав в том, что нужно предать забвению деяния предателей Родины. Нет, наоборот, надо помнить, что они сделали, чтобы не повторить их ошибок. Но помнить надо с отрицательным знаком, а не со знаком плюс, как это делают на Украине.

 4. Мухаммад ЗейналовМухаммад Зейналов10-29-2013

  Их ошибки нас учат, чтобы путлеры и януковичи ищезли як роса на сонці!

Leave a Reply