Якісні зміни — шлях сходинок та кроків

Ruka Dopomohy Dytyni

Цієї осені у м. Дрогобич стартував проект «Сходинки подолання — Кроки до кардинальних змін», який реалізовується Дрогобицьким добровільним товариством захисту дітей-інвалідів «Надія» (надалі ДДТЗДІ «Надія»), за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

товариство надіяЗавдання проекту полягає у створенні доступних реабілітаційних послуг для неповносправних дітей та молоді у Дрогобичі, а також формування інклюзивного середовища в громаді для їхнього спілкування з однолітками. Ця діяльність сприятиме дітям та молоді з інвалідністю отримувати необхідну соціальну та фізичну реабілітації за рахунок набуття базових навичок і участі у спортивних, творчих та пізнавальних заходах. Також проектом передбачено, що здорові учасники, які залучені з кола молоді, учнів, студентів, волонтерів, братимуть участь у тренінгах про толерантність та вивчення тих особливих потреб, з якими щоденно стикаються люди з особливим потребами, а ще будуть задіяними до проведення інших культурно-пізнавальних програм. Особливістю цього проекту є те, що до участі у керівництві та реалізації проекту залучено молодих ініціативних людей.

Інформація та анонси щодо заходів проекту будуть висвітлюватися у ЗМІ, а також на сайті товариства http://www.nadiya-drohobych.org.ua і у соціальних мережах www.facebook.com/NadiyaDrohobych.

Запрошуємо до співпраці та участі у проекті
Проект триватиме до травня 2014 року.
Адреса та контактні дані: м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4;
e-mail: nadiya_ua@ukr.net.

Leave a Reply