«Рідна школа знову кличе нас». Репортаж зі святкування 40-річчя ЗОШ №15

Kontsert. 15 Shkola

День народження – це свято, коли до родинного кола з усіх-усюд поспішають друзі, знайомі, щоб привітати ювіляра. 25 жовтня 2013 року зібралася шкільна родина у загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №15 для святкування 40-річчя.

Серед господарів і гостей – вчителі-ветерани, випускники, педагогічний та батьківський колективи. Звісно ж, це не просто свято будівлі чи чудового закладу. Школа – це цілий великий всесвіт. І є два центри цього всесвіту – Учитель і Учень, бо саме вчителі і учні перетворюють звичайну будівлю на особливий, бурхливий, гамірний, але добрий дім, де з кожним роком одні стають розумнішими, інші – мудрішими, а всі разом – ближчими, ріднішими один одному.

Ось і цього дня випускники, щоб зустрітися з учителями та дитинством, завітали на святковий батьківський концерт «Рідна школа знову кличе нас» у Народному домі ім. І. Франка. Золотою симфонією для всіх прозвучала мелодія шкільного дзвоника, як відгомін далекого дитинства, сповістивши про початок дійства. Його урочисто відкрив директор школи Ігор Логин. Згодом зі словами привітання звернувся секретар Дрогобицької міської ради Тарас Метик, котрий, принагідно, вручив грамоти-подяки міського голови О.Радзієвського керівництву школи та вчителю історії О.І.Сисин за сумлінну працю, високе служіння вчительській місії та з нагоди 40-річчя заснування освітнього закладу.

Заступник начальника відділу освіти Ольга Олексюк тепло привітала педагогічний колектив школи, її випускників, батьків та учнів із Днем народження та вручила вчителям грамоти відділу освіти за успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління.

Грамоти отримали: М.Й.Галяс, Л.П.Кісільова, Н.В.Луців, Л.В.Максимова, О.Д.Малиш, О.Д.Шрамко.

Гарної долі, легких і сонячних доріг, вдячних учнів і вдалих уроків на сто щасливих років побажав нинішньому педколективу Ігор Кузан, директор ЗОШ №17, як вчитель і колишній директор школи №15.

Отець Іван Паньків поблагословив усіх присутніх в залі та побажав засівати добром і божою мудрістю дитячі душі, дбайливо плекати в них паростки любові до Бога та людей, до праці, прекрасних звичаїв і традицій рідного краю, щоб рясними сходами людської вдячності, добра і достатку зоріла вчительська нива.

З любов’ю учасники концертної програми вітали вчителів-ветеранів: Д.М.Радищак, І.С.Кузана, Г.С.Свіжинську, Б.М.Гаврилюк, В.Я.Кордубу, О.С.Сирко, М.Й.Галяс, В.О.Демчак, В.Є.Рудакову, Л.В.Мачишин, Л.М.Аносову, М.Й.Снятинського, А.О.Буртову, Л.М.Щебетовську та інших. Зал стоячи аплодував майстрам педагогічної справи.

Заслужений майстер спорту України Орест Шевчук привітав учнів нашої школи – переможців регіональних, всеукраїнських та міжнародних змагань, турнірів з хортингу, кікбоксінгу, рукопашного бою: Мар’яна Гуржія (11 клас), братів Буртових Віктора (11 клас) та Володимира (10 клас), братів Балушків Богдана і Романа (9 клас), Андрія Яцика (11 клас), Каріну Спариняк (11 клас) та особливо відзначив спортивні досягнення учня 11 класу Мар’яна Гуржія.

Директор школи І.Логин вручив грамоти учителям-випускникам, котрим школа дала крила для злету у вись життя, допомогла розкрити свої таланти, відшукати свою стежину у житті: З.І.Винницькій, О.І.Балушок, Г.В.Геврик, Г.І.Дашко, М.Д.Заміщак, О.І.Звоздяк, Л.М.Куріці, А.В.Паращак, Д.В.Редчицю, Ю.Я.Химин.

Завітали на свято голова міської організації профспілки працівників освіти Олег Гук, головні спеціалісти відділу освіти Андрій Заблоцький, Олег Войцеховський, методисти ММК Олеся Сисин та Ольга Яремко.

Звучали теплі слова подяки від батька учня 11 класу Миколи Лагодича на адресу вчителів за натхненну працю, високі досягнення у навчанні та вихованні на засадах загальнолюдської і християнської моралі.

Музичне привітання підготували випускники школи Микола Кос, Юстина Гарасимчук, а також Володимир Кос, Ірина Гадяк, Анастасія Рендович.

Батьки, учні, гості щиро дякували за виступ танцювальним колективам «Верховинка» (керівник – Богдана Кос) та «Прикарпатські візерунки» (Ольга Максимищак), випукснику Максимові Угриновському.

Бурхливими оплесками глядачі вітали виступи учнів школи: Ірини Стефанів (11 клас), Ігоря Левицького (5 клас), Софії Нагловської (3-Б клас), Наталії Голубінки (4 клас), дует матері та сина Тустанівських, тріо сестер Софії та Соломії Роздольських і Марти Заміщак, шкільного ансамблю «Дивосвіт» у складі Божени Кривенко, Ілони Пінчак, Каріни Спариняк, Ірини Стефанів, Віталії Фурдзин (11 клас).

Окрасою свята стала мультимедійна презентація про історію школи з 1973 до 2013 року і про тих, хто мав можливість тут навчатися і пізнавати світ через шкільну науку. Світлу пам’ять вчителів, працівників, учнів, які відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання. У пам’ять про них звучала пісня «Свіча».

Дуже вдало провели свято випускниця школи Марта Заміщак та вчитель біології Мар’яна Ляхович.

P.S. Дирекція і профком, педагогічний, батьківський та учнівський колективи ЗОШ №15 щиро вдячні усім, хто привітав із 40-річчям, всім, кому не байдужа доля рідної школи. Особлива подяка – начальнику відділу культури і мистецтв виконавчих органів Дрогобицької міської ради Олегу Яводчаку, директору Народного дому Петру Косу.

Студія «Молоді пера» ЗОШ №15

Фото Лесі ГРИЦИК

Галицька зоря

Leave a Reply