Догналітам заборонили масові заходи біля церкви свв. Петра і Павла у Львові

Dohnal

Львівський окружний адміністративний суд заборонив «секті Догнала» проводити масові заходи біля церкви свв. Петра і Павла у Львові.

Про це повідомила у соцмережах начальник юридичного управління ЛМР Гелена Пайонкевич.

«Резолютивна частина рішення. Обмежити, окрім Місії «Центр військового капеланства» Української Греко Католицької Церкви, реалізацію права на мирні зібрання шляхом заборони проведення зборів, мітингів, походів, демонстрацій з 17 листопада 2013 року за адресою вул.Театральна, 11 у м.Львові».

Суд тривав до 2:30 ночі.

Раніше Львівська міська рада звернулась у Львівський окружний адміністративний суд щодо заборони проведення заходів біля церкви свв. Петра і Павла.

З заявками на проведення заходів у неділю біля церкви звернулися Контемплятивно-адораційний монастир Сестер Василіянок під покровом св.Пророка Іллі, ГО «Союз християнських матерів Львівської області», храм свв.Апостолів Петра і Павла УГКЦ.
Також надійшли звернення від Андрія Муляка про проведення масових заходів – інформаційно-просвітницької кампанії щодо теорії створення світу та урочистого святкування 1025 річниці хрещення Русі –у суботу-понеділок на пр.Свободи.

Нагадаємо, міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до начальника СБУ у Львівській області Володимира Федірка щодо діяльності у Львові «секти Догнала».

Як писав Вголос, у Львові греко-католицький священик просить захистити його від догналітів.

Настоятель гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла УГКЦ у Львові Степан Сус зазначив, що погрози учасників секти Догнала можуть відчувати на собі не лише священики, але кожен мешканець Львівщини.

Постійна комісія депутатської діяльності та законності Львівської міської ради розробила проект ухвали Львівської міськради, яка забороняє учасникам секти Догнала проводити свої заходи біля стін храму свв. апп. Петра і Павла (УГКЦ), включили до порядку денного пленарного засідання сесії Львівської міської ради, що заплановане на 21 листопада.

Вголос

Leave a Reply