ТУР провів навчальні семінари в областях

Za TUR Loho

Впродовж осені, з вересня по листопад, активісти громадської ініціативи «Третя Українська Республіка» стали учасниками регіональних практичних семінарів на тему «Територіальна громада як ефективний інструмент впливу в публічній сфері».

Більше ста громадських активістів із двадцяти регіонів країни обмінялися досвідом із питань реформування системи місцевого самоврядування, діяльності органів самоорганізації населення, проведення громадського моніторингу діяльності місцевих рад та використання інших дієвих інструментів впливу громади на владу на місцевому рівні.

Один з результатів проведених семінарів – це вироблення пропозицій для внесення змін у виборче законодавство України для підвищення рівня відповідальності депутатів місцевих рад та зростання активності  активності членів територіальних громад.

Для учасників семінарів доповідали Юрій Луценко, Тарас Стецьків, Володимир Філенко, Ігор Коліушко, Андрій Крупник, Євген Золотарьов, Ольга Мірошник, Володимир Кондзьолка. Також в рамках семінару Тарас Плахтій провів практикуми з вивчення методики колективного вироблення рішень в складі великих груп. Модерував семінари Віталій Загайний.

Семінари організовано – ГО Центр громадянських ініціатив, ГІ «Третя Українська Республіка», місцеві громадські організації Дрогобича, Одеси, Харкова та Києва за сприяння представництва фонду Фрідріха Науманна в Україні.

Джерело: Третя Українська Республіка

 

Leave a Reply