В річницю Голодомору на майдані Ринок куштуватимуть страви «того» часу…

Holodomor 2013

Цьогоріч уся Україна відзначає сумні роковини – 80 літ від часу найбільшої трагедії в історії нашого народу – Голодомору-геноциду 1932-1933 рр.

Минуло вже чимало часу відтоді, але наслідки цих жахливих подій Україна пожинає й досі. Адже було не тільки знищено фізично мільйони українців, а й було деформовано психіку тих, хто вижив, посіяно у їхніх душах зерна страху, який заважає й дотепер проявити свою волю.

Щоб вшанувати пам’ять мільйонів загиблих та донести до людей інформацію про масштаби та наслідки цих жахіть, у Дрогобичі був створений Комітет з вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932-33 рр, основу якого склали представники молоді міста.

В ході підготовки до основних заходів з відзначення цієї сумної дати 18 листопада у приміщенні Центру душпастирства молоді відбулась прес-конференція Громадського комітету з вшанування пам’яті загиблих.

Під час прес-конференції її учасники торкнулись масштабів Голодомору в Україні, його причин, теми тогочасних селянських повстань проти злочинного комуністичного режиму, допомоги Західної України голодуючим, політизації цього питання в Україні та розповіли про перелік заходів, які проводитимуться у місті до цієї дати.

Отож, програма така:

23 листопада

11.00-15.00 – майдан Ринок, акція з куштування страв часів Голодомору;

16.00 – Меморіал «Тюрма на Стрийській», панахида та віче пам’яті жертв Голодомору
1932-33 рр. (організовує виконавчий комітет Дрогобицької міської ради);

25 листопада

16.00 – Центр душпастирства молоді, вечір пам’яті жертв Голодомору та початок ходи з лампадками вулицями міста.

Громадський комітет

з вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 32-33 рр.

у м. Дрогобич

Drogmedia

  1. Євгенія ІЄвгенія І11-20-2013

    Люди поставте свічечку запалену на вікно. У кожній сімї хтось тай голодував у ті страшні роки. А ті дійства на тему голодомору на площі ринок якісь нерозумні може ще концерт зробите

Leave a Reply