Роман Ілик: Ми маємо підтримати «Євромайдан»

Zaproshennya Na Mitynh 24

Всі небайдужі українці мають максимально мобілізуватися і 24 листопада приїхати в Київ та підтримати «Євромайдан», захистивши таким чином європейський вибір України, – з таким закликом у неділю, 17 листопада, до мешканців Дрогобиччини звернулися народні депутати України Роман Ілик та Степан Курпіль.

В межах занять Народного університету українознавства – проекту, організованого місцевим осередком «Просвіти», парламентарі виступили перед громадськістю Франкового краю із презентацією «Цивілізаційний вибір України: Європа чи Євро-Азія?»

«Угода про асоціацію України з ЄС обов’язково має бути підписана під час Вільнюського саміту Східного партнерства. Це – час «ікс», точка неповернення, яка нарешті дозволить Україні ввійти в площину ціннісних європейських координат», – підкреслив під час виступу народний депутат України, голова підкомітету з питань політичного діалогу, міжлюдських контактів та співробітництва між Україною та ЄС у сфері юстиції та внутрішніх справ, координації технічної допомоги ЄС Верховній Раді України Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, член Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї ЄС – Східні сусіди (ПА ЄВРОНЕСТ) Степан Курпіль. Обранець наголосив: саме цей історичний момент дозволить нарешті «відірватись» від Москви: «Це, перш а все, дозволить Україні реально розвиватись як правовій державі. Крім того, з’явиться можливість доступу до європейських ринків, можливість розвитку, модернізації і поступу».
Роман Ілик: Ми маємо підтримати «Євромайдан»

«Сьогодні усі ми, спільно, маємо змусити Президента України підписати цю угоду. Відкладати немає куди. Опозиція пішла на всі мислимі і немислимі компроміси – лиш би країна не втратила цей шанс. Європа розуміє, що 45-мільйонний народ України – це європейський народ. Треба, щоб це нарешті зрозуміли і на Банковій. 24 листопада в м.Києві о 12.00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку розпочинається «Євромайдан». Лише багатолюдна, згуртована громада змусить Президента Януковича таки зробити цей крок – підписати Угоду. Тому всі, кому не байдуже, обов’язково мають прийти-приїхати, щонайменше загітувавши свого товариша, друга, родича, однодумця чи однопартійця. Щоб справді ця акція була потужною, багатотисячною. Щоб ця так звана влада нарешті почула голос народу», – наголосив народний депутат України, обранець від Дрогобиччини Роман Ілик.
Роман Ілик: Ми маємо підтримати «Євромайдан»

«Так, сьогодні в суспільстві панує зневіра. Але маємо запалювати свої серця, маємо йти вперед, до поставленої мети. Як, для прикладу, які не раз розчаровувались, але й далі впевнено і вперто йшли до цілі. Бо хто на правильному шляху – тому Бог допомагає», – підкреслив Степан Курпіль.

Leave a Reply