Дрогобичани збираються на «Євромайдан» у Києві

Zaproshennya Na Mitynh 24

Свідомі, небайдужі, громадянсько-відповідальні дрогобичани готуються захищати євроінтеграційні прагнення народу України. Уже розпочалась підготовка до поїздки у столицю – на акцію «Євромайдан», яка розпочнеться у неділю, 24 листопада, біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Києві.

Як розповів «ДрогМедіа» голова Дрогобицької міської партійної організації «Батьківщина» Роман Москаль, на цю поїздку уже організовано транспорт, тривають також інші підготовчі роботи. Виїзд – у суботу ввечері, після скорботного віче за жертвами Голодомору 32-33 рр.

«Закликаємо кожного співгромадянина стати на захист інтересів народу України та підтримати «Євромайдан» 24 листопада. Якщо у когось є бажання, відчуття громадянського обов’язку, але немає фінансової змоги поїхати у столицю, звертайтесь безпосередньо за тел.. 098-8206884 – з доїздом допоможемо», – зазначив Роман Москаль. Він також додав: маємо раз і назавжди поставити цю так звану владу на її місце. «Спочатку вони довели країну до стану стагнації. Тепер – не спроможні (чи не хочуть) приймати необхідні для народу України рішення. Якщо так чинить влада в Європі – європейці виходять на вулиці. Ця демонстрація – волі, бажань, прагнень і єдності країни, потрібна і Україні, і Європі. Але в першу чергу – кожному, хто відчуває себе вільною людиною. Якщо зараз змовчимо – то як потім будемо дивитися в очі нашим дітям? Ми не маємо права дозволити «Межигірській мафії» вкрасти майбутнє всього 45-мільйонного народу України! Тим більше з огляду подій, які спостерігали сьогодні, 21 листопада – щодо призупинення євроінтеграції України. Сьогодні все залежить від кожного із нас! Змовчимо, “ковтнемо” – і завтра почнуться «сибіри», «колима»…

Дрогмедіа

Leave a Reply