У Дрогобичі щодня збирають 10-15 тис. грн на підтримку акції у Києві

Majdan V Drohobychi

У Дрогобичі під час проведення масових акцій протесту йде збір коштів для поїздки протестувальників до Києва.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK з посиланням на міську Координаційну раду «Дрогобицький Євромайдан».

«Люди також приносять до штабу Координаційної ради продукти, теплий одяг для виїжджаючих на акції до столиці», – каже координатор Володимир Кондзьолка.

Він також розповів, як тепло зустріли учора ввечері дрогобицький автобус на заправці в Бродах – людей безкоштовно частували і побажали щасливої дороги. По дорозі автобус зупиняли люди, які просили взяти їх на акції протесту до Києва. До столиці приїхали у переповненому автобусі.

Люди, котрі їдуть до Києва, отримують пам’ятку, в якій вкахано координати київського центру львів’ян «Смерека», куди вони можуть звернутися за допомогою, якщо така буде необхідна.

У даний час у Києві перебуває до 200 дрогобичан, які виїхали організовано за сприяння Координаційної ради «Дрогобицький Євромайдан».

ЗІК

 1. СтефаСтефа12-04-2013

  Мені звонили знайомі із Кийова і говорили шо всі кияни збирають хто речі хто продукти перераховуть гроші на майдан .

 2. боєцьбоєць12-04-2013

  А я чув, що людей їхати до столиці є дуже багато. А бракує грошей. Тому треба всім скільки хто може кидати на автобуси на віче кожен день.

 3. Ин.Ин.12-05-2013

  Денег не жалко на доброе дело. Все наши афганцы уехали в Киев охранять украинский народ от тварей в человеческой подобе. Пускай теперь попробуют сунуться.

 4. чого чекаємо?чого чекаємо?12-06-2013

  Чому дрогобичани не використовують момент і не скидають голубу стєльку алкаша радзіка?

Leave a Reply