Голова ФПУ дискредитував профспілки, – профком НПК «Галичина»

Profspilki

Сьогодні, 5 грудня, профспілковий комітет ВАТ «Нафтопереробний комплекс «Галичина» прийняв заяву, в який стверджує, що голова Федерації профспілок України Кулик своїм виступом дискредитував профспілки.

У заяві, зокрема, йдеться: « 4 грудня 2013 р. голова Федерації профспілок України Кулик своїм виступом дискредитував профспілки.

Людина, яка повинна відстоювати та здійснювати захист трудових та соціальних європейських прав людини, став на бік влади, яка загнала державу в економічну прірву, влади, яка била наших дітей, жінок, невинних людей, які мирним демократичним шляхом в столиці України, в кожному куточку нашої держави вийшли на майдани заявити, що хочуть жити в нормальній економічно сильній з європейськими засадами державі.

Члени профспілки ВАТ «Нафтопереробний комплекс «Галичина» обурені діями голови Федерації профспілок України Кулика, який став на бік влади, яка пролила кров і підняла руку на свій народ.

Ми вимагаємо:

усунути Кулика від виконання обов’язків голови Федерації профспілок України та провести позачергові вибори;

надати всебічну допомогу та все необхідне учасникам мирного зібрання в приміщенні Будинку профспілок, який належить громаді;

Львівській обласній організації профспілки припинити відрахування коштів Федерації профспілок України.

Голова профкому Б.М.Івахів».

Як повідомили у Координаційній раді «Дрогобицький Євромайдан», сьогодні у Дрогобичі відбудеться зустріч голів профкомів, на якій планують обговорити заяву профспілки ВАТ «Нафтопереробний комплекс «Галичина» і прийняти спільне рішення.

ЗІК

Leave a Reply