План дій учасників Майдану

Opozytsiya

ПЛАН ДІЙ УЧАСНИКІВ МАЙДАНУ

І. ОСНОВНІ ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ

Визначити чіткі пріоритети та завдання:

звільнення політичних в’язнів, кримінальні справи проти Захарченка, «беркутівців», які винні у побитті демонстрантів, відставка Уряду Азарова, дострокові парламентські та президентські вибори, підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

ІІ. МІЖНАРОДНІ ЗАХОДИ

А) Задіяти на повну потужність весь потенціал провідних міжнародних організацій, зокрема: у зв’язку з грубим порушенням прав людини в Україні в процесі незаконних акцій так званих правоохоронних структур і особливо спецзагону МВС «Беркут» звернутися:

1.       До Ради з прав людини ООН та Верховного комісара ООН з прав людини, поінформувавши їх про грубе порушення владою України своїх міжнародних зобов’язань, що випливають з Міжнародного пакту про громадянські та політичні права ООН та передавши прохання вжити відповідних заходів впливу з метою припинення таких порушень

2.       До Ради Європи – з приводу грубого та масового порушення владою України Європейської Конвенції з прав людини. Слід запропонувати ініціювати відповідні слухання в Раді Європи з українського питання

3.       До неурядової міжнародної організації «Репортери без кордонів» – з приводу варварського і садистського побиття журналістів в Україні, і тому числі іноземних журналістів під час виконання ними своїх професійних обов’язків

4.       До міжнародних правозахисних організацій (AmnestyInternational, HumanRightsWatch). Слід негайно запросити представників цих організацій в якості спостерігачів для здійснення моніторингу за розвитком подій в Україні.

Б) У зв’язку з тим, що репресивні заходи владних структур в Україні організуються, оплачуються керівними особами держави, які, за неодноразовими повідомленнями ЗМІ, є причетними до масованого розкрадання державних активів і незаконного збагачення за рахунок населення країни, а також незаконного вивезення коштів за межі країни, звернутися:

1.       До міжнародної організації з питань боротьби з незаконним відмиванням коштів (FATF), Світового банку, Управління ООН з наркотиків та злочинності – з метою задіяння механізмів, передбачених  їх спільною ініціативою щодо повернення вкрадених активів та з метою організації розслідування щодо джерел походження закордонних рахунків та нерухомого майна вищих посадових осіб України та їх близьких родичів.

2.       До окремих урядів країн Групи 20 з метою сприяти такому розслідуванню, для чого просити їх заблокувати закордонні рахунки цих осіб, оскільки кошти з них можуть бути використані для придушення законних мирних протестів в Україні.

3.       До неурядової міжнародної організації «Репортери без кордонів» з проханням організувати паралельне розслідування щодо закордонних рахунків та нерухомого майна, яке належить керівним посадовим особам України або їх родичам за кордоном.

В) Для забезпечення легітимних інтересів громадянського суспільства України у стосунках з міжнародними організаціями в терміновому порядку утворити Національний комітет із захисту громадянських прав в Україні, до складу якого мають увійти представники політичних партій, громадянського суспільства, зокрема, студентська молодь, що бере участь у протестах, представники малого бізнесу, лідери громадської довіри, знакові постаті тощо.

Основною функцією комітету має стати документування злочинів проти людяності в Україні.

Утворити його представництва в усіх регіонах України. До складу комітету максимально інтегрувати вже існуючі громадські організації.

Г) Організувати безперервний процес перебування депутатів, політиків демократичних країн на Майдані в Києві. Запросити до Майдану депутатів Сейму Польщі, представників ЄНП з різних країн, депутатів Європарламенту та національних парламентів країн Європи, США, Канади, опозиційних лідерів з Росії та Білорусії.

Д) Ухвалити на Майдані звернення до ООН, ОБСЄ, ПАРЄ, ЄС про ескалацію насильства і репресій влади проти мирних громадян України. Звернути увагу світової спільноти на оприлюднення представником Партії регіонів інформації про можливі трупи: це свідчить про те, що вже є жертви дій влади або плануються нові, відповідальність за яких буде покладено на опозицію.

Е) З метою публічного контролю над фінансовими, економічними резервами та рахунками, з’ясування їх  місцезнаходження звернутися до МВФ та Банку міжнародних розрахунків (місто Базель). З метою відслідковування фінансової ситуації створити Раду фінансового моніторингу при Штабі національного спротиву.

Є) Звернутися до Світового конгресу українців, урядів Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії, а також США, Канади, Великої Британії (де є значні українські діаспори) з проханням бути готовими надати гуманітарну допомогу Західній Україні, якій уряд Азарова готує гуманітарну катастрофу, голодомор.

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ЗАХОДИ

Примусити працювати Уповноваженого з прав людини. Постійно вимагати від неї конкретних дій, використання повноважень для розслідування у повному обсязі побиття мирних мітингувальників. Постійно інформувати Майдан про її дії та бездіяльність.

Вимагати від Генеральної прокуратури публічної інформації про хід розслідування побиття. Постійно інформувати Майдан про її дії та бездіяльність.

Сформувати «Чорну книгу катів і порушників прав людини в Україні» і оголосити на Майдані перші прізвища осіб, які будуть внесені до неї. Направити цю книгу в усі міжнародні організації до  урядів демократичних країн.

У ЗМІ та на екрані Майдану періодично оприлюднювати «список катів», до якого включити політиків, депутатів-«регіоналів», «беркутівців», суддів – усіх тих, хто причетний до репресій та їх фотографії (акція «Знай ката в обличчя»). Постійно оновлювати цей список.

Підготувати з документальним підтвердженням та направити до міжнародних правозахисних організацій та Генеральної прокуратури України повідомлення про вчинення злочину керівником київського «Беркуту» С.Кусюком – вчора і сьогодні в ТСН було показано репортаж про те, що 1 грудня на вул. Банковій провокаційними діями з трактором керувала особа, схожа на нього. Поставити питання про встановлення цієї особи та притягнення її до кримінальної відповідальності  за організацію масових заворушень, перевищення влади, посягання на життя і здоровя працівників міліції.

Домогтися початку кримінального провадження проти міністра внутрішніх справ України Захарченка за дії «Беркуту» 30 листопада та 1 грудня. Створити ТСК з цього питання у Верховній Раді України.

IV. ЗАХОДИ ГРОМАДСЬКОЇ НЕПОКОРИ

Закликати до бойкоту товарів та послуг тих компаній та організацій, власники яких є депутатами або активістами Партії регіонів.

Звернутися до державних службовців, не згодних з нинішньою політикою  влади із закликом добровільно подати у відставку.

Ініціювати масові демонстрації протесту проти візиту в Україну керівників глав держав і урядів, які підтримують чинний режим.

V. ОКРЕМІ ІНІЦІАТИВИ

Враховуючи бездіяльність правоохоронних структур, посилити охорону громадського порядку. Зокрема, провести переговори з керівниками «афганців», організацій ветеранів Збройних сил і силових структур з метою їх залучення до охорони громадського порядку в місцях проведення акцій та захисту прав громадян під час мирних протестів.

Залучати важу будівельну, сільськогосподарську та комунальну техніку для посилення периметру Майдану.

Ініціювати акції під Межигір’ям. Підготувати та зареєструвати законопроект, який би передбачав можливість існування державних резиденцій, у тому числі резиденції глави держави винятково на території державних установ і відповідно забороняв їх функціонування на території приватних організацій, у тому числі тих, які зареєстровані за кордоном.

Здійснювати постійний моніторинг підвозу людей на акції, які організовані Партією регіонів, визначити відповідальних за проведення такого моніторингу в усіх рекреаційних зонах навколо Києва, зокрема, в Пущі-Водиці, Кончі-Заспі, Ірпені, Василькові тощо, у самому Києві, зокрема, на залізничних та автобусних вокзалах.

 

 1. ціпокціпок12-06-2013

  Бомбезний план. Тепер треба всім втілювати в життя

 2. юююююю12-09-2013

  А лідера щось не видно

 3. ВолодимирВолодимир01-01-2014

  Брати мої, українці!

  Ви, ніби сліпі кошенята, бо не бачите того, хто є
  ті «псевдопатріоти України», що вивели вас на майдан. В разі їх поразки, вони
  скинуть вас у бездонну прірву. Організаторами ганебного майдану є рафіновані
  іудеї: Кличко-Етизон, Юля-Капительман, Тягнибик-Фротман, Сенька-кролик – він же
  Бакай (стародавнє прізвище жидівської знаті), Порошенко – Вальцман та інші такі
  ж, що їх оточують. Дивуюсь, а чому ж в їню гоп-компанію не приняли
  американського жида – Зварича Романа Михайловича, а також экс–мэра Києва, відомого благотворителя бізнесмена Леонида Черновецького, який відкрив свій перший дитячий
  дім в Грузії.
  Поразка майдану – неминуча! Іншого варіанту і бути не може, і навіть не сподівайтесь. Може бути лише або Громадянська війна, або сепаративний варіант розпаду Великої Югославіїї. І тоді Україна змушена буде відпустити пропольські губернії: Рівенську, Львівську, Тернопільску та Чернівецьку на «вольнії хліба» – до Польщі. Вони весь вік, аж до 1939 року, жили під ярмом польської шляхти, і їх зараз туди дуже манить.

  І туди їм і дорога! Бо «кто в клетке зачат, – по клетке плачет». Українці східних регіонів цього ніяк не бажають, оскільки їх предки більш 200 років пожили під польським ігом, і
  знають йому ціну.
  Історія жорстоко наказує тих, хто не вивчає її уроків.
  Такий майдан у минулому вже було…. В
  1918 році іудеї-масони на чолі з Леніним-Бланком, Лейбою Бронштейном-Троцьким
  та трьома десятками таких же жидомасонів, влаштували подібний «майдан»
  під назвої Жовтневої революції. Вони згвалтували народ, фізично знищили царя, вщент
  зруйнували Царську Росію і молоду Українську державу. Потім розпочали
  Громадянську війну і «КРАСНИЙ ТЕРОР». Скільки української крові тоді було
  пролито, і скільки українців полягло на полях війни?
  Ніхто із вас цього не знає! А жаль…

  А після Громадянської війни, коли згідно плану Лейби Давидовича Троцького, всі гілки ленінсько-троцкістської влади РСФСР і України, органів комуністичної партії, карних органів та ГУЛАГІВ, було очолено лише іудеями-масонами. Скільки тоді українців було репресовано і скільки загинуло в таборах смерті?
  Шкода, що і цього Ви теж не знаєте.
  Лише, завдяки Сталіну, який видалив всіх іудеїв із ЦК і всіх гілок влади, жорстокий геноцид українського народу було зупинено. За це іудеї і до цього часу зневажають Сталіна.
  Знайте, брати мої, що ваші теперішні вожаки-оранжеві лідери, виконують програму Уряду Нового Світового Поряду, мета якої – створити із України «чисте поле», для висадки ізраїльского десанту, який запрограмовано виконати в 2025 році. Читайте Едуарда Ходоса, де Яків Кедмі – суперагент ізраїльскої суперрозвідки «Масад». про це відверто і чистосердечно розповів. І ви все зрозумієте…
  В разі поразки майдану, ваші «поводирі» покинуть вас, як отару баранів, сядуть в свої літаки, і лише помахають вам чорними шляпами…. Один такий літак, вже заказано Кличко, і він, чекаючи команди, стоїть напоготові в Борисполі.
  Брати мої, повірте мені! Я ні в якій мірі, і не поважаю, і не захищаю Президента Януковича. Він не той Президент, якого, після грабителів України іудеїв Кравчука, Кучми та Ющенко, хотів бачити український народ. Обіцяючи в своїй Програмі «почути
  кожного», він відвернувся від народу, і все його «президенство» ознаменувалося
  лише тим, що в Україні з’явилися 21 мільярдер і більш сотні мільйонерів, котрі
  повністю розікрали державну казну. В їх числі є і
  президентські синки. А український народ став іще бідніше жити. Безумовно,
  народ позбавиться від такого Президента і такого ж Уряду казнокрадів, але не
  таким шляхом, який зараз вам пропонують ваші поводирі.

  Брати мої, українці! Благаю вас, поки ще не пізно, схаменіться і візьміться за розум!
  Поступіть так, щобись, за вашу теперішню майданну провину,
  майбутньому українському народу не довилося лити гіркі сльози!

  Не будьте бидлом! Не вбивайте Україну!

  Хай живе Україна і її державустворюючий український
  народ!

  Слава українському народу!
  Україні Слава!

Leave a Reply