Якщо коротко

Drozdov

Якщо коротко, то:
– російська поїздка Януковича ставить хрест на євроінтеграції
– ми отримали остаточний геополітичний вибір України – це Росія.
– Янукович посилює свій базовий електорат
– Янукович готовий іти на вибори-2015 і перемагати
– тепер Янукович може спокійно перетасувати уряд
– повна поразка реєстрової опозиції і тактично, і стратегічно
– або Майдан стане антиросійським, або він не має ніяких шансів

Цитата Тягнибока про “він здав Україну в ломбард” – прояв цілковитого нокдауну. Цитата Яценюка про “різочку від Святого Миколая для Януковича” – прояв цілковитого нокауту. Цитата Кличка про “викликаю його на ринг” – прояв професійних спортивних травм, а також сума перших двох цитат.

Вони мають викинути зі свого лексикону гасло “революція” і “стоїмо тут до кінця”. Тому що жоден із цих трьох не готовий а) сісти б) ризикнути в) знятися на чиюсь користь г) бути виразно антиросійським. Отже, у їхньому виконанні ні революції, ні стояння до кінця не буде. Якщо завтра народ не почує чогось внятного й конкретного стосовно російського вибору України – то Святий Миколай різочки принесе трьом хлопчикам, яким запаморочилося в голові від цифри “мільйон людей”.

Питання до реєстрових лідерів Майдану: чи маєте ви план не проти Януковича, а проти дешевшого на третину газу? попутньо: чи ви готові повоювати не проти одного режиму, а зразу проти двох? чи розумієте ви, що реально Майдан починається яксамраз сьогодні – з дня безповоротного розвороту до Росії. Усе, що було донині – протест проти намірів. Від сьогодні ніяких намірів не існує – існує чітке рішення закрити тему Європи.

Пішов 1-й день протесту.

Остап Дроздов, Фейсбук

  1. МиколаМикола12-19-2013

    нарешті остапчик зможе на рідній мові виступати на зіку 🙂

Leave a Reply