Владі належить пам’ятати, що вона найнята на службу народом як єдиним джерелом влади, – звернення дрогобицького #Євромайдану

Majdan U Drohobychi

Сьогодні, 20 грудня, під час сесії Дрогобицької міської ради голова Координаційної ради Євромайдану Дрогобича Тарас Кучма, за доручення дрогобицької громади зачитав Звернення до представників виборних і виконавчих структур влади м. Дрогобича

Нагадаємо, таке доручення було ухвалено вчора, 19 грудня, під час дрогобицького віче-Євромайдану.

ЗВЕРНЕННЯ

до представників виборних і виконавчих структур влади м. Дрогобича

«Шановні представники влади!

Члени Координаційної ради Євромайдану м Дрогобича, як і всі мешканці міста, яким не байдуже майбутнє нашого народу, вдячні тим із вас, які зайняли активну позицію, словом і ділом підтримуючи Євромайдан у Дрогобичі і в Києві з вимогами євро інтеграційного курсу України.

Однак під тиском Кремля президент та інші владоможці України, всупереч волі більшості українців, підступно змінили вектор цивілізаційного вибору і подалися до путінської Росії, ставлячи тим самим під знак питання суверенітет Української держави та перспективи її громадян на гідне життя у цивілізованій,правовій, вільній, заможній державі. Це кардинально змінило ситуацію в країні, засвідчило, що бездарна, а багато в чому і злочинна владна верхівка задля збереження свого панівного становища і незаконно набутих статків готова пожертвувати незалежністю України та долею її майбутніх поколінь.

Не отримавши можливості будувати нове життя в колі вільних європейських народів – без корупції, хабарництва, сваволі чиновництва, без постійного тиску на нашу національну мову і культуру, без цілеспрямованого спотворення нашої історії і т.д., мусимо покладатися лише на власні сили.

Для цього всім, а насамперед тим, хто при владі, треба змінитися, перебудуватися, аби стати зразковими у служінні народові, в порядності, чесності, професійності, виконавській дисципліні. Мешканці Дрогобича не повинні мати підстав нарікати на зловживання у наданні земельних ділянок, у продажу й оренді майна, встановлені тарифів тощо. Хай слова «корупція», «хабарництво», «зловживання владою» та подібні вийдуть з ужитку дрогобичан. Владі належить пам’ятати, що вона найнята на службу народом як єдиним джерелом влади.

Тому вона має діяти прозоро, радитись з громадою і регулярно звітувати перед нею, а для цього належно контролювати хід і результати виконання своїх рішень.

Якби все це практикувалось від першого року нашої незалежності, рівень і якість життя на Дрогобиччині і, ширше, в Галичині стали б найкращою агітацією за самостійність і європейськість України, а соціально-економічна та політична ситуація в нашій країні була б сьогодні набагато кращою.

Отож, шановні представники влади, закликаємо вас стати нашими союзниками у спільній боротьбі за європейські стандарти життя. Почнімо добру справу, не чекаючи на публічний осуд і протидію громадськості.

В єдності сила народу. Разом переможемо!»

Координаційна рада Євромайдану Дрогобича.

м. Дрогобич, 20 грудня 2013 р.

Дрогомедіа

  1. ТопольТополь12-22-2013

    з такою координаційною радою не переможеш – це прислужники влади

Leave a Reply