У Львові учасники Євромайдану об’єдналися у Громадський сектор

Jevromajdan Lviv

Понад півсотні лідерів і представників громадських організацій, відомі громадські активісти – учасники протестного руху – оголосили про намір об’єднатись та відстояти цілі Євромайдану у неформальному відкритому об’єднанні громадських організацій та активістів Громадський сектор.

Ініціативна група розпочала роботу громадського руху на підтримку системних змін і європейської перспективи в Україні, над практичними завданнями щодо правового захисту громадських активістів та політичних діячів, студентів та працівників, а також сформувала свою позицію щодо участі у львівському представництві Народного об’єднання «Майдан».

Учасники Громадського сектора підтримали ідею створення форматного всеукраїнського громадського руху Народного об’єднання «Майдан» і готові надати свої пропозиції до програми, стратегії та тактики руху.

На думку громадських діячів, Рада НОМу на Львівщині повинна складатись на третину з представників студентських організацій, які розпочали львівський Євромайдан, на третину з громадських активістів і на третину з членів політичних партій – учасників Євромайдану, а його учасниками повинні стати усі без винятку охочі учасники Євромайданів.

Також у раді НОМу у Львівській області обов’язково повинні бути представлені й активісти з районів та міст області.

«Саме таким чином об’єднання наповниться активними громадянами, які зможуть втілити цілі і завдання, які поставив перед українським суспільством Євромайдан», – наголошують громадські діячі.
Джерело:
ZAXID.NET

  1. очоч12-26-2013

    у Львові фантастичний майдан зі сценою,жив. музикою,багато молоді і драйву.

Leave a Reply