Ілик: Керівництво об’єднання «Майдан» має бути на паритетних засадах

Ilyk 2013 12 22

До складу керівних органів Всеукраїнське об’єднання «Майдан» мають пропорційно входити відомі моральні авторитети, уповноважені представники громадських організацій, політичних партій, представники груп чи течій самоорганізованих молодіжних та студентських середовищ.

На цьому наголосив народний депутат України Роман Ілик – повідомляє прес-служба Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

Під час зборів ініціативної групи, які відбулись у приміщенні Львівської обласної раді за участі активістів Євромайдану у Львові, представників молодіжних, студентських організацій, громадських діячів, представників політичних сил Роман Ілик заявив, що сьогодні надважливо сформувати потужне Всеукраїнське об’єднання «Майдан», а не дискутувати зараз щодо його керівних органів. Перш за все, необхідно визначитися зі складом учасників Об’єднання.

До складу обов’язково мають входити моральні авторитети, представники громадських організацій, молодіжних та студентських середовищ, політичних партій. Також важливо визначитися на Львівщині – це горизонтальна чи вертикальна організація.

За словами політика, якщо йдеться про горизонтальне об’єднання, то першочерговим постає питання визначення межі його автономії. «Якщо йдеться про вертикаль, то проект статуту пропонує Київ, і нам, відповідно, зараз необхідно якомога швидше скерувати узагальнені пропозиції та зауваження до нього. Ми всі погоджуємося з тим, що до складу Об’єднання входять політики. Ми вже бачили наслідки Майдану без політиків. Тут, зрозуміло, не може бути дискусій. Політики – це завжди інструмент впливу на владу. Зокрема, коли потрібно захищати активістів від політичних переслідувань, ув’язнення та у судах.

Водночас, в Об’єднання мають входити всі, хто підтримує ідеї та цінності Майдану: громадські діячі, моральні авторитети, члени громадських організацій, а також звичайні громадяни.

Зрозуміло, що до складу керівних органів мають пропорційно входити відомі моральні авторитети, уповноважені представники громадських організацій, політичних партій, представники груп чи течій самоорганізованих молодіжних та студентських середовищ. Важливо зрозуміти, що маємо зберегти пропорційний принцип формування керівного органу такої потужної організації, у тому числі шляхом ротації в межах визначених та затверджених квот», – наголосив Роман Ілик.

Для того, щоб вирішити всі організаційні питання, політик запропонував провести в четвер 26 грудня о 18.00 загальні збори за участі уповноважених представників від громадських організацій, політичних партій, молодіжних та студентських середовищ запросивши для участі у зборах всіх моральних авторитетів Львівщини.

На початку зборів розглянути пропозиції щодо визначення кандидатури головуючого на зборах та шляхом рейтингового голосування обрати модератора цих зборів.

 1. на гілляку!на гілляку!12-25-2013

  Самі себе повибирали а народу вермішель бютівський на вуха вішають

 2. РусланРуслан12-26-2013

  опозиція нічого не зробила, але давай їм кусок пирога!

 3. РусРус01-07-2014

  МоральнI авторитети, пану Iлику близьке поняття авторитети))

 4. МартаМарта02-08-2014

  Ілик взагалі пройшов хіба тому що він від “батьківщини”. про що тут говорити ,це людина яка не подала свому опоненту руку для привітання на дебатах!!!!!!!!!!!!!хоче командувати народом?????????це зверхня людина!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Leave a Reply