Дрогобицький Майдан, документи: Заява Ради ВО “Майдан”, щодо сесії міської ради 31 січня 2014 року

Stop

31 січня 2014 року відбулась сесія Дрогобицької міської ради під час якої прийнято бюджет міста Дрогобича, встановлено надбавки та премії за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи Радзієвському, Коростильову, Метику, Шильнику.

Проект бюджету та частини інших рішень не були оприлюдненні у терміни встановлені Регламентом міської ради і чинним законодавством, тобто продовжується практика прийняття рішень без ознайомлення та оцінки документів громадськістю.

Підготовка і оприлюднення матеріалів міської ради входить у посадові обов’язки секретаря міської ради Тараса Метика. Проведення сесійного засідання з не оприлюдненням матеріалів є грубим порушенням прав громадян на отримання інформації щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

У випадку повторного порушення Регламенту міської ради, прав виборців вимагатимемо від секретаря ради складення повноважень, від Дрогобицької міської ради переобрати секретаря керуючись Планом дій Народної ради м. Дрогобича.

Вважаємо аморальним встановлювати надбавки до заробітної плати керівництву міста в кризовий час, коли доходи частини дрогобичан не дотягують до мінімального прожиткового рівня. Вимагаємо від міської ради Дрогобича на наступному сесійному засіданні скасувати це ганебне рішення.

Всупереч резолюції Дрогобицького Майдану про поіменне голосування, всі рішення минулої сесії приймались відкритим голосуванням без можливості фіксації персональних результатів кожного депутата. Таким чином, відповідальними за результати голосувань стають всі депутати не залежно від партійної належності чи опозиційності.

Формування Народної ради м. Дрогобича, як міжфракційного об’єднання депутатів проходило під час сесійного засідання, на якому оголосили та роздали Програму дій і взірці заяв на вступ у Народну раду. На сьогодні подали заяви на вступ у Народну раду 3 депутати. Процес збору заяв продовжується.
9 лютого, в неділю, на вічі буде оприлюднено список членів Народної ради міста для затвердження.

2 лютого 2014 року.

Leave a Reply