Депутатам міськради, які не дотримаються обіцяного, передвіщають моральний осуд та фінансовий бойкот

Politychni Prostytutky

На депутатів Дрогобицької міської ради, які не дотримають обіцянки вступити в Народну Раду та не змінять свою поведінку щодо громади, чекає моральний осуд і бойкот бізнесу, а потому – громада вирішуватиме «подальшу долю депутатів і їх родин».

Таку заяву було озвучено під час віча 3 лютого активісткою О.Лисак.

За її словами, ганебним виглядає той факт, що із тих 50 депутатів, які зголосилися ввійти в Народну Раду, наразі реально заяви на вступ підписали лише 3 обранці. «Про що це свідчить? Що 47 депутатів зневажають громаду Дрогобича, не мають слова і гідності, про мораль взагалі шкода говорити» Також ножем в серце стало те, що сесія 31 січня не спромоглася набрати достатньої кількості голосів аби заборонити в місті діяльність і атрибутику ПР і КПУ.

«Ви умудрились в Дрогобичі, де всі вас підтримують, більшість є однодумцями, де ніхто не палить вам машини і не присилає «тітушок» вас побити – не проголосувати одноголосно за це рішення. При тому, що по всій Україні стоять Майдани, гинуть люди, вся країна в боротьбі за відстоювання гідності кожної людини – ваші діла і вчинки є просто зрадою громади. Коли люди собі дозволяють нехтувати думкою тих, які їх обирали, в час вирішальний для держави, коли на кону життя і смерть – вони не можуть розраховувати на толерантність, іна те, що їм це забудуть.»

У палкій промові п.Олександри та зачитаному листі-зверненні до місцевих депутатів також йдеться: «Ваші прізвища залишаться в новітній історії міста Дрогобича, як синоніми поплічників диктатури, малодушних і продажних духовних калічок. Якщо ваша поведінка щодо громади не зміниться, спочатку вас чекає моральний осуд і бойкот вашого бізнесу, а потім громада Дрогобича і ВО «Майдан» на віче вирішать подальшу долю депутатів їх родин. Мовчати і толерувати зраду та підлість ми не будемо. Гладенько та безпечно ваше депутатство не завершиться»

Під листом-зверненням розпочато збір підписів. Його буде передано та зачитано депутатам міської ради.

Чи уповноважувало ВО “Майдан” (м.Дрогобич) О.Лисак робити таку заяву нам наразі не відомо. Втім, достеменно зрозуміло одне: на Дрогобиччині починає формуватися небайдуже громадянське суспільство.

Дрогмедіа

 Від редакції: Як нам стало відомо, заяву громадської активістки пані Лисак оприлюднили  та обговорили на засіданні Ради ВО “Майдан” Дрогобича. Члени Ради наголосили, що Рада в неділю на віче  вже дала  у Заяві  Ради ВО “Майдан”оцінку поведінці депутатів на сесії 31 січня 2014 року.

Рада ВО “Майдан” м. Дрогобича вітає всі громадські активності  мешканців нашого міста та регіону спрямовані на побудову громадянського суспільства, контроль та підзвітність влади і готова співпрацювати у цьому напрямку  з усіма зацікавленими особами, громадськими організаціями та політичними партіями.

  1. каракара02-04-2014

    СУД ЛІНЧА як мінімум

Leave a Reply