Микола Гук — корупціонер?

Huk 1

Вчора, 3 лютого 2014 року, на понеділковій нараді відбулося офіційне представлення Миколи Гука, як начальника відділу інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради. М. Гук виграв «конкурс» на заміщення цієї вакантної посади та пройшов погодження в області. Журналіст, офіцер, політик, екс-мер Дрогобича.

Валентина Гук, яка є директором КП «Редакція міського радіомовлення», м. Трускавець- керівником міського проводового радіо стала підлеглою свого чоловіка.
Це суперечить Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, який говорить, що службовці не можуть мати у безпосередньому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути безпосередньо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.

Редакція «Трускавецького вісника» вимагає від міського голови Трускавця Руслана Козира в п`ятнадцятиденний термін виправити порушення Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Також просимо прокурора міста Лонгіна Мігоцького дати правову оцінку призначенню Миколи Гука на посаду завідувача інформаційно-аналітичним відділом Трускавецької міської ради.

Про Миколу Гука ми багато писали на нашому сайті. У 2012 році під час виборчої кампанії до Верховної Ради України редакція звернулась до п.Гука спростувати свою причетність до співпраці з КГБ СССР. Понині ми не отримали відповіді на поставлені запитання.
Вважаємо, що особа яка співпрацювала з спецслужбами не може займати посад у державній службі чи самоврядуванні в Україні.

За матеріалами Трускавецького вісника

  1. чекистчекист02-04-2014

    Это еще одно доказательство того ,что мафия безсмертная! Как говорят-” он слишком много знал…”

  2. зззузззу02-06-2014

    Оцю особу котра співпрацювала із сслужбами треба не в мерію а в шеренгу між беркутом і правим сектором і хай скавчить у памперсі

  3. колишнійколишній03-31-2014

    Тепер будуть люструвати всіх хто біля влади і понавитягують кдб-шних паперів от і почуємо правду про перебування Гука у флоті і як стукав на своїх “друзів”

Leave a Reply