У Львові пікетували чиновників , що змушують людей підтримувати Антимайдан

Avtomajdan

Автомобільна сотня самооборони Майдану Львівщини навідалась до головного лісничого Львівської області Андрія Тирчика з пікетом.

«За вказівкою Андрія Тирчика 12 грудня до Києва на Антимайдан поїхав автобус з Верблянського лісництва, – розказав журналістам Олександр Ганущин, депутат Львівської обласної ради та один із активістів автопробігу. – Крім того, він звертався до керівників районних управлінь з вимогою назбирати грошей для підтримки Антимайдану: мовляв, якщо не відправили людей, то хоч грошима підтримаємо».

Учасники автопробігу провели в понеділок (3 лютого) інформаційну акцію біля обласного управління лісового і мисливського господарства у Львові, роздавали листівки та вимагали від Андрія Тирчика добровільно піти з посади.

Активісти автомобільної сотні переконані, що після сьогоднішньої акції під стінами держустанови, де, за збігом обставин якраз проходилила колегія управління, на якій були присутніми всі, чи майже всі чиновнкии із районних лісництв, у багатьох із присутніх зникне бажання допомагати Антимайданові за кошти Львівської області.

Петро Галицький, вісник Комітету Майдану Львівщини “Барикада” №2

Leave a Reply