Інтереси громади міста та владної верхівки не співпадають

Majdan V Drohobychi

Не стихають суперечки відносно складу Народної Ради у Дрогобичі. Як повідомив під час свого виступу на віче активний діяч Євромайдану Дрогобича, помічник народного депутата України Романа Ілика Володимир Кондзьолка, у громадськості є багато запитань щодо складу НР в місті Котермака.

Під час віче, яке вчора, 6 лютого, традиційно проходило на площі Ринок перед дрогобицькою Ратушею, Володимир Кондзьолка заявив: «Складається враження, що інтереси громади міста та інтереси владної верхівки Дрогобича не співпадають. Дві години тривали дискусії щодо складу Народної ради Дрогобича!».

Нагадаємо, що в Дрогобичі до Народної ради ввійшов практично весь депутатський корпус за винятком одного Сергія Гориславського, члена Партії регіонів. Це шокувало багатьох дрогобичан, які висловлюють сумнів у доцільності створення народних рад на місцях, якщо вони не відстоюють інтереси народу. До депутатів міської ради Дрогобича неодноразово висувалися претензії щодо їхньої корисливості, заволодіння земельними ділянками (спочатку під садівництво з подальшою зміною цільового призначення під будівництво об’єктів житлового та комерційного призначення). В Дрогобицькій міській раді склалася більшість із представників різних політичних сил, яка тісно співпрацює з міським головою Олексієм Радзієвським.

До речі, у Трускавці аналогічна ситуація із депутатською більшістю, проте в місті-курорті Народну раду створювати не поспішають. Сесія ТМР в кінці січня 2014 року визнала Народну Раду України єдиним органом, який представляє інтереси українського народу.

Трускавецький вісник

  1. правий конюхправий конюх02-07-2014

    А і правда чого їхати воювати до Києва як у нас своїх бандюків у ратуші хватає. роботи непочатий край і конюшні нечищені

  2. помощникпомощник02-09-2014

    Cобери.конюх. всех этих пацанов.что неправильно съездили будто-бы в эпицентр и работай. очищай эти конюшни.

Leave a Reply