Відкрите звернення Комітету Майдану Львівщини до депутатів Львівської обласної ради, голів опозиційних політичних партій Львівщини та громади краю

Gerb Lviv  Oblasti

Напередодні відкриття сесії Львівської обласної ради, ми, представники громадського сектору, які об’єднались для спільної координації дій у боротьбі з владним режимом у Комітет Майдану Львівщини, звертаємося до Вас з вимогою завершити справу, розпочату 12 листопада 2013 року. Тоді, депутати Львівської обласної ради не змогли висловити недовіру голові Львівської ОДА двома третинами голосів.

Більшість керівників опозиційних політичних сил після провалу цього знакового голосування висловлювала готовність невідкладно повертатися до цього питання. Сьогодні, Ви маєте шанс довести це явкою та контролем за своїми депутатів на засіданні Львівської обласної ради котре відбудеться у вівторок 11 лютого 2014 року.

Ми звертаємося до Голови Львівської обласної ради, керівника Львівського обласного Штабу національного спротиву, голови новоствореного Виконкому Львівської області, особисто організувати процес таким чином, щоб кількість прибулих на сесію депутатів, котрі вважаються опозиційними була достатньою для висловлення недовіри наміснику Президента України двома третинами голосів.

Ми також звертаємося до всього депутатського корпусу Львівської обласної ради – якщо Ви діями доведете свою рішучість, у Сала не залишиться жодних шансів залишитися у кріслі очільника ОДА, незважаючи на його попередні виверти з написаннями та відкликаннями заяви про звільнення. В цей день Ви потрібні громаді в сесійному залі, а зрада вдруге під час Єврореволюції не матиме жодних виправдань.

Ми звертаємося також до всіх представників громадського сектору та небайдужих львів’ян прийти в цей день, вівторок 11 лютого 2014 року, під стіни Львівської обласної ради, щоб допомогти депутатам не схибити.

Ми звертаємося до представників медіа максимально висвітлити процес проходження питання недовіри Салу у Львівській обласній раді.

Салу не місце на Львівщині, і депутати Львівської обласної ради у вівторок 11 лютого 2014 року мають це довести!

Leave a Reply