Депутати вже вкотре зняли з порядку денного питання щодо затвердження нової редакції Статуту КП “Кредо”

Zasidannya Sesiji

Вже втретє депутатський корпус Дргобицької міської ради “бракує” питання виконкому щодо затвердження нової редакції статуту КП “Кредо”. Не допомогли навіть врахування рекомендаційної постійної комісії ради з питань оренди, приватизації комунального майна, промисловості, торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, малого та середнього бізнесу (голова комісії Андрій Шевкенич).

Народні обранці мотивують своє рішення недоцільністю ліквідації одного підприємства, аби на його базі утворити нове. Та ще й директор Володимир Лобанич, якого мала б призначити на керівну посаду влада, не викликає у депутатів довір’я. То ж питання вже вкотре було знято з порядку денного.
ДЕПУТАТИ ВКОТРЕ ВЖЕ ЗНЯЛИ З ПОРЯДКУ ДЕННОГО ПИТАННЯ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ СТАТУТУ КП”КРЕДО”

Нагадаємо, що у Дрогобичі вже віддавна побутує звістка про те, що місцева влада має намір ліквідувати «Комунальне архітектурно-проектне підприємство «Архпроект» і дати дозвіл на переререєстрацію на базі цього підприємства КП «Кредо», співзасновником якого є Дрогобицька міська рада.

Питання щодо ліквідації КП «Архпроект» виносилося ще на розгляд 46-ої сесії Дрогобицької міської ради. На кожному із засідань доповідав начальник відділу економіки Дрогобицької міської ради Роман Корпан. Він повідомляв про те, що «Комунальне архітектурно-проектне підприємство «Архпроект» займалося технічним наглядом та розробкою документів об’єктів нерухомості. Нещодавно на підприємстві було звільнено директора, як нам стало відомо з власних джерел, дрогобичанина Миколу Вітковича.

Наші джерела також повідомили про те, що виконкомом Дрогобицької міської ради планується ліквідувати КП „Архпроект”. Натомість утворити на комунальному підприємстві „Кредо”, яке донедавна надавало послуги автостоянкам, другий структурний підрозділ, працівники якого надаватимуть аналогічні послуги, які надавалися клієнтам КП „Архпроект”. Тобто, збільшити обсяг послуг, які надаватимуться КП „Кредо”.

Депутати вже вкотре зняли з порядку денного питання щодо затвердження нової редакції статуту КП “Кредо”
Проте депутати вже втретє на сесійних засіданнях поставили питання руба: а чи доцільно взагалі ліквідовувати у місті структуру «Комунальне архітектурно-проектне підприємство «Архпроект»? І чи потрібна місту новоутворена структура КП „Кредо”? А головне – для чого львів’янину Володимиру Лобаничу, який у місті Котермака винаймає помешкання, обіймати керівну посаду у Дрогобичі. Було поставлено також під сумнів компетентність цього чоловіка та рівень його кваліфікації.

Ну що ж, протистояння мерії та депутатського корпусу з цього приводу зайшло у “глухий кут”. Виконком вже вкотре прагне нав’язати депутатам новий статут “Кредо”. Депутати вбачають у голосуванні за рішення затвердити статуту комунального підприємства „Кредо” Дрогобицької міської ради в новій редакції, згідно з додатком – “купуванням кота в мішку”. Недоцільно і безпотрібно! Чи дослухається мерія до рішення депутатського корпусу – покаже час?

Лайф Інфо

  1. далекогляднодалекоглядно02-10-2014

    Не дійшли до консенсусу у ціні питання.

Leave a Reply