Дрогобицький Майдан вимагає, аби голосування і сесії в міській раді були відкритими, а про депутатів-«землевласників» дізналося все місто

Majdan U Drohobychi

У понеділок, 17 лютого, під час загальноміського віча у Дрогобичі було ухвалено рішення про те, щоб рекомендувати Дрогобицькій міській раді внести зміни та доповнення до Регламенту міськради.

Документ через голову Народної Ради Романа Курчика буде переданий в мерію і поставлений на голосування під час найближчої сесії Дрогобицької міської ради 28 лютого.

Згідно з ухваленим документом, учасники віча, зокрема, вимагають, аби Рішення міської ради, що стосуються ресурсів територіальної громади міста, приймалися виключно поіменним голосуванням (до ресурсів територіальної громади Дрогобича відносяться землі, майно, кошти, комунальні підприємства та установи, тощо), а також аби на сесійному засіданні міської ради мали змогу бути присутні громадяни- мешканці міста, представники громадських організацій, політичних партій, рухів, органів самоорганізації населення у кількості, яка обмежується тільки кількістю місць в залі сесійного засідання міської ради (наразі обмеження є набагато жорсткішими).

Документ під час віча зачитав член президії ВО «Майдан» (м.Дрогобич) Володимир Кондзьолка.

До слова, під час цього ж таки віча до мітингувальників звернувся краєзнавець Роман Пастух. Під час свого палкого виступу він запропонував встановити на головному майдані міста – площі Ринок біля міської ради- своєрідний стенд, де розмістити інформацію про кожного із місцевих депутатів, які за час своєї каденції (чи попередніх каденцій) встигли отримати дві, а то й більше земельних ділянок. На переконання Романа Пастуха, «саме ця корупційна складова діяльності місцевих депутатів не дозволяє їм сьогодні належним чином у повному складі вступити в Народну Раду та зобов’язатись виконувати «Програму дій Народної ради м. Дрогобича», затверджену народним вічем Дрогобича ще 28 січня.»

Дрогмедіа

 1. галонгалон02-21-2014

  Это ж надо было так испугать радзиевского чтобы в 9 часов вечера проводить сессию вместе с подельниками/депутатами чтобы никто не сочинил фейерверк где-нибудь около парка васильева или на ул. шевченка………??????!!!!!!!!

 2. РостікРостік02-22-2014

  щодо попереднього оголошення про нібито “”творення національними зборами Євромайдану 28.01.2014 р. Національної гвардії України, яка проводить мобілізацію парцівників міжнародної поліції Львівської області, антикорупційного бюро України, козаків. Запис проводиться в м. Дрогобич вул. Пилтипа Орлика 141 “, то це є повна брехня та провокація зі сторони провокаторів партії регіонів Ростислава Афанасьєва, Миколи Тустановського та Ярослава Янишина.
  По-перше.
  Євромайдан, не приймав 28 січня 2014 року жодного рішення про створення національної гвардії. ТАКЕ РІШЕННЯ МОЖЕ ПРИЙНЯТИ ТІЛЬКИ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ.
  По-друге.
  Ніяких працівниківа “міжнародної поліції Львівської області” як ніяких “працівнкиів антикорупційного бюро” – НЕ ІСНУЄ.
  По-третє.
  Існує ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ”, яка створена та фінансується ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ і ВИКЛЮЧНО міністром внутрішніх справ ЗАХАРЧЕНКОМ ТА ЙОГО ОТМОРОЗКАМИ.
  По-четверте.
  Хто не вірить, що АФАНАСЬЄВ є “ТІТУШКОЮ” ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, то увійдіть на сайт так званого “АБУ”.
  ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ “абу” – є СРАКОЛИЗ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ – РОСТИСЛАВ АФАНАСЬЄВ.
  По-пяте.
  Офіс прихвостнів ПАРТІЇ РЕГІОНІВ “АНТИКОРУПЦІЙНОГО БЮРО” знаходиться саме за адресою вул. Пилипа Орлика, 141 у м. Дрогобич.
  По-шосте.
  Афанаьєв Ростивлав, Тустановський Микола та Янишин Ярослав хочуть захопити у свої руки повноваження міліції та поширюють сепаратизм.Люди не вірте цим шахраям.

  Афанасьєв Ростивлав був засуджений за вбивство та за отримання хабаря і його було звілнено із лав правоохоронних органів.

  Афанасьєв Ростивлав є брехуном який дурить простих людей.

  Не вірте аферистам які називають себе працівниками “Антикорупційного бюро”.

  Закликаю працівнків СБУ України – перепишіть номери цих шахраїв та зафіксуйте злочинні дії АФАНАСЬЄВА, ТУСТАНОВСЬКОГО І ЯНИШИНА, та поруште кримінальні справи, так як це було зроблено проти Добкіна та Кернеса.

  Люди виловлюйте всіх хто має відношення до “АНТИКОРУПЦІЙНОГО БЮРО”, а особливо ШАХРАЇВ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ – РОЗТИСЛАВА АФАНАСЬЄВА, МИКОЛИ ТУСТАНОВСЬКОГО, ЯРОСЛАВА ЯНИШИНА.

  Ростік, 15:00 22 лютого 2014 р.

Leave a Reply