Терміново! У Дрогобичі – мобілізація «на Київ»

Samooborona Zyi Schytamy

У зв’язку з останніми подіями в столиці біля Верховної Ради України, у Дрогобичі терміново розпочалася мобілізація «на Київ».

Зараз формуються списки бажаючих виїхати до столиці. Виїзд сьогодні увечері. Зголошуватися просять вже – аби знати, скільки буде потрібно автобусів.

Записатися на автобус в Київ: тел. 096-492-00-92

Допомогти Майдану (теплі речі, ліки, харчі, кошти): штаб ВО “Майдан” (м.Дрогобич), вул. Шкільна 4, тел. 096-492-00-92 або у наметі на пл. Ринок.

Штаб ВО “Майдан”

 1. RostRost02-18-2014

  першим виїде голова народної ради, вірний син москалів-пердунів алконавт радзік!

 2. РостікРостік02-22-2014

  щодо попереднього оголошення про нібито “”творення національними зборами Євромайдану 28.01.2014 р. Національної гвардії України, яка проводить мобілізацію парцівників міжнародної поліції Львівської області, антикорупційного бюро України, козаків. Запис проводиться в м. Дрогобич вул. Пилтипа Орлика 141 “, то це є повна брехня та провокація зі сторони провокаторів партії регіонів Ростислава Афанасьєва, Миколи Тустановського та Ярослава Янишина.
  По-перше.
  Євромайдан, не приймав 28 січня 2014 року жодного рішення про створення національної гвардії. ТАКЕ РІШЕННЯ МОЖЕ ПРИЙНЯТИ ТІЛЬКИ ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ.
  По-друге.
  Ніяких працівниківа “міжнародної поліції Львівської області” як ніяких “працівнкиів антикорупційного бюро” – НЕ ІСНУЄ.
  По-третє.
  Існує ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “АНТИКОРУПЦІЙНЕ БЮРО УКРАЇНИ”, яка створена та фінансується ПАРТІЄЮ РЕГІОНІВ і ВИКЛЮЧНО міністром внутрішніх справ ЗАХАРЧЕНКОМ ТА ЙОГО ОТМОРОЗКАМИ.
  По-четверте.
  Хто не вірить, що АФАНАСЬЄВ є “ТІТУШКОЮ” ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, то увійдіть на сайт так званого “АБУ”.
  ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ “абу” – є СРАКОЛИЗ ПАРТІЇ РЕГІОНІВ – РОСТИСЛАВ АФАНАСЬЄВ.
  По-пяте.
  Офіс прихвостнів ПАРТІЇ РЕГІОНІВ “АНТИКОРУПЦІЙНОГО БЮРО” знаходиться саме за адресою вул. Пилипа Орлика, 141 у м. Дрогобич.
  По-шосте.
  Афанаьєв Ростивлав, Тустановський Микола та Янишин Ярослав хочуть захопити у свої руки повноваження міліції та поширюють сепаратизм.Люди не вірте цим шахраям.

  Афанасьєв Ростивлав був засуджений за вбивство та за отримання хабаря і його було звілнено із лав правоохоронних органів.

  Афанасьєв Ростивлав є брехуном який дурить простих людей.

  Не вірте аферистам які називають себе працівниками “Антикорупційного бюро”.

  Закликаю працівнків СБУ України – перепишіть номери цих шахраїв та зафіксуйте злочинні дії АФАНАСЬЄВА, ТУСТАНОВСЬКОГО І ЯНИШИНА, та поруште кримінальні справи, так як це було зроблено проти Добкіна та Кернеса.

  Люди виловлюйте всіх хто має відношення до “АНТИКОРУПЦІЙНОГО БЮРО”, а особливо ШАХРАЇВ ВІД ПАРТІЇ РЕГІОНІВ – РОЗТИСЛАВА АФАНАСЬЄВА, МИКОЛИ ТУСТАНОВСЬКОГО, ЯРОСЛАВА ЯНИШИНА.
  IP: 193.238.97.214 | Ukraine
  Повідомити адміна
  Рейтинг: 1 0 Ростік, 15:00 22 лютого 2014 р.

 3. oleg lemeholeg lemeh02-24-2014

  a de metik i sikora ih takos do sibiry

 4. oleg lemeholeg lemeh02-25-2014

  JA SCASLIVII MENI SOGODNI POZVONILI I SKAZALISCO VI VIGNALII ZLODIJA METIKA MOLODCI

 5. VVVVVV02-26-2014

  Перш за все таких як Ви пане Ростік необхідно притягувати до відповідальності за наклеп !!! Якщо ЛЮДЕЙ ВИСОКИХ МОРАЛЬНИХ ПРИНЦИПІВ Ви називаєте аферистами, то хто Ви такий ?!!!! На сайті є автобіографія пана Афанасьєва, тож всі бажаючі можуть почитати, щоб їх не вводили в оману такі аферисти, як Ви шановний пане Ростіку, тож розплющьте очі !!!!!!!!

  http://anti-corruption.in.ua/?page_id=439

 6. VVVVVV02-26-2014

  Перш за все таких як Ви пане Ростік необхідно притягувати до відповідальності за наклеп !!! Якщо ЛЮДЕЙ ВИСОКИХ МОРАЛЬНИХ ПРИНЦИПІВ Ви називаєте аферистами, то хто Ви такий ?!!!! На сайті є автобіографія пана Афанасьєва, тож всі бажаючі можуть почитати, щоб їх не вводили в оману такі аферисти, як Ви шановний пане Ростіку, тож розплющьте очі !!!!!!!!

  http://anti-corruption.in.ua/?page_id=439

  Афанасьєв Ростислав Михайлович
  Призначений наказом № 0058 від 15.10 2013 року на посаду заступника Голови ” АБУ “

  Тимчасово виконує за рішенням Національних Зборів України миротворчу місію створення
  Національної гвардії Львівської області.

  Життєвий шлях :

  Працюючи в органах міліції з 1992 року стає активним участником національно – визвольних змагань з владою. Був введений позаштатним інструктором з права та рукопашного бою
  Дрогобицької сотні Уна -Унсо під керівництвом сотника М.Завирюхи. В 1993 році створює разом з журналістом і оператором Р.Антоником документальний фільм про корупцію та злочини Працівників Дрогобицької прокуратури та інших службових осіб. Цей фільм був вперше показаний по Дрогобицькому телебаченні. За створення фільму , зв’язок з національно– визвольним рухом прокуратура Львівською області разом з СБУ, ВВБ України по заказу фігурантів відео фабрикують проти Афанасьева Р.М. та Р. Антоника кримінальні справи по обвинуваченню в умисних убивствах, а проти Афанасьєва ще в вимаганні хабаря по неіснуючій справі та інших злочинів.Не дивлячись на активний спротив громадськості обоє були незаконно засуджені. Афанасьєв до рішення суду без санкціі провів в сізо УВС 2 роки і 8 місяців і після вироку суду звільнений за Амністіею на вимоги громадськості Львівщини та народних депутатів України. На вимоги громадськості Президент Ющенко не покаравши фабрикантів справи милує та звільняє Р.Антоника, справа якого була одна із нарезонантніших в Украні по ценізму її фабрикування. В 2003-2004 році Афанасьєв становиться членом штабу спротиву Дрогобича режиму Кучми. Сприяє і допомогає переходу на сторону народу єдиної в Україні військової частини полковника Мозоля Б.Д., яка зі зброєю в руках стала на захист Революції. Нова влада в благодарність за перехід на її сторону
  розформовує частину і намагається притягнути Мозоля за сфабрикованою справою до
  кримінальної відповідальності.
  Особисте втручання Афанасьєва та іньших патріотів України дали можливість спасти офіцера.

  В 2005 році після звернення до Афанасьєва групи офіцерів заблокував і не дав вивезти з Військової частини Мозоля військове озброєння на цілу дівізію, за що вже нова влада також
  віддячила йому та Мозолю переслідуванням.

  Намагаючись щось змінити в державі за висуванням партії Захисників Вітчизни балотувався в депутати Львівської обл. Ради не пройшов. 22.01.2013 року одним із перших в Україні прийняв обітницю служити тільки Українському народові на мечі Св’ятослава Великого. За дорученням Національних зборів України створеної на Майдані м. Києва – органу народовладдя в даний час тимчасово виконує місію створення миротворчого контингенту Національної гвардії У Львівській області, добре розуміючи свою місію і намагання бувшої влади очорнити саму ідею народовладдя та його самого.

  Народився 19 травня 1955 року. Навчався у Львівській спеціальній середній школі міліції у 1978 році закінчив навчання та здобув кваліфікацію юриста.

  У 1990 році закінчив Дрогобицький державний педагогічний університет, кваліфікація- вчитель.
  1978 – 1998рр. Працював на різних посадах в органах внутрішніх справ.
  2003 – 2005рр. Голова Стрийської Гарнізонної ради військових мислисливців та рибалок ;
  2005- 2007рр. Начальник воєнізованої охорони в/ч 0090 м. Дрогобича.
  2009- 2010рр. Керівник громадської приймальні асоціації підприємців Дрогобичини.
  2012 – 2013 рр. Начальник міжрайонного відділення Антикорупційного комітету України.
  11. 04.2013 року Призначений на посаду Начальника Львівського обласного управління ГО ” Антикорупційне Бюро України ” наказом № 4-ОС
  15.10.2013 року Призначений на посаду Заступника голови Антикорупційного Бюро України
  Полковник Міжнародної поліції та Національної Гвардії України

 7. галичанкагаличанка05-17-2014

  О так

Leave a Reply