Візьми і зроби!

Kurus Sambirska

Візми і зроби! Це гасло партії “Самопоміч” приходить на думку, коли читаю на одному з дрогобицьких сайтів: “ Сьогодні 7 жовтня мешканці міста Дрогобича влаштували акцію-протесту по вулиці Самбірській із перекриттям дороги. Люди обурюються бездіяльністю влади яка не робить жодних заходів щодо ліквідації аварійних доріг в районі.

До акції протесту приєднався кандидат у депутати України Ігор Курус. Він зазначив, що стан доріг в регіоні є критичним. “Це наслідки бездіяльності місцевої влади, які замість того, щоб вирішувати проблему намагаються перекласти її на плечі інших служб. Саме таких горе-господарників треба гнати з влади негайно”,- зазначив Ігор Курус.”
Тут же у фейсбуці читаю пост МИколи Кмітя, кандидата по Стрийському окрузі про стан наших доріг і його пропозиції про системні зміни у дорожній галузі. Зовсім різні підходи. Мабуть, тому в Стрию і дороги кращі.
Власне проблема наших, дрогобицьких, доріг, в тому, що ми галасуємо, а не аналізуємо і не бачимо причин.
Підказка для пана Куруса: якщо Ви зайдете на сайт державних закупівель, то там побачите, що 29 серпня в Дрогобичі відбувся тендер, на якому розігрували два лоти – ЛОТ №1 Поточний ремонт вул. Самбірська (від буд. №78 до ринку «Матадор»)
– ЛОТ №2 Поточний ремонт вул. Є. Коновальця.
Претендентів було двоє: дрогобицьке комунальне підприємство “Комбінат міського господарства” та трускавецьке “Дорсервіс”. Комбінат міського господарства дав дешевшу пропозицію, міг виграти тендер по двох лотах і 800 тис. грн. пішли би на наше підприємство, працівники отримали би роботу і зарплату, міська казна податки, а ми відремонтовану за доброї погоди дорогу.
Ретельні дрогобицькі чиновники перевіряючи пропозиції від претендентів установили, що в дрогобицького претендента “не всі аркуші пропозицій учасника завірені підписом керівника та відтиском печатки, відсутня згода з основними умовами договору”, -кінець цитати. Трускавецький учасник не надав ряд довідок: “відсутня довідка з Мінюсту України про не притягнення учасника до відповідальності за корупційне діяння, відсутня довідка про банкрутство, не завірена нотаріально копія Статуту”. І як результат пропозиції відхилені.
І через ці “поважні” причини ми, у кращому випадку, побачимо ремонт Самбірської десь під новий рік, у болоті та снігу, тобто все як завжди.
Але думаю, що не треба спішити ганити членів конкурсного комітету за таку прискіпливість. Скоріше причину треба шукати в іншому. Тендер оголошувався 30 липня 2014 року, коли поважний міський очільник, ще не забезпечив собі рішення суду про поновлення (це сталося 5 серпня) і процес відбувався без “батьківської” опіки мера, напевно тому в тендері були присутні місцеві фірми. Розкриття пропозицій відбулось 29 серпня через три дні після виходу мера на роботу, а протокол про відхилення пропозицій конкурсних торгів складений 1 вересня. Скоріш за все, члени конкурсного комітету- працівники департаменту, отримали від поновленого мера вказівку завалити тендер, який проводився поза його впливом. Можна припустити, що наступними конкурсантами будуть “зручні” для мера не місцеві фірми.
“Саме таких горе-господарників треба гнати з влади негайно”,- зазначив Ігор Курус. Чи я правильно Вас зрозумів? Якщо так, то настав час радикальних дій, як написано у Вашій листівці. Вили Вам в руки, адже це символ Вашої партії і покажіть, як реально відповідаєте за свої слова.

Володимир Кондзьолка, товариство “Юрій Дрогобич”

Фото Дрогінфо

  1. громилогромило10-31-2014

    Крім ла-ла,треба гострити ті вила і пхати злодія з міста, а не лалакати.

Leave a Reply