Апеляційний суд відхилив позов «Ріксоса»

Slipe Pravosuddya

У вівторок, 19 травня, у Львівському апеляційному суді відбулося слухання за апеляційною скаргою ТзОВ «ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття» проти журналіста з Трускавця Володимира Ключака та колишнього голови профспілки «Ріксоса» Ігоря Костика.

Справу розглядала колегія суддів. Апеляцію «Ріксоса» Апеляційний суд відхилив, залишивши в силі рішення Трускавецького міського суду Львівської області від 6 лютого 2015 року, яким «Ріксосу» було повністю відмовлено у задоволенні висунутих ним позовних вимог на адресу В. Ключака та І. Костика.

Нагадаємо, що ДЛРКК «Ріксос-Прикарпаття» звинуватив журналіста та колишнього свого працівника у нанесенні підприємству мільйонних збитків та вимагав від них біля 150 тисяч гривень матеріальної та моральної компенсації. Справа стосувалася ряду колективних звернень працівників підприємства у правоохоронні органи та до депутатів різних рівнів. Журналіст Володимир Ключак висловлював думку, що цей позов – це акт політичної помсти на його адресу за активну громадянську позицію та намагання заплямувати його чесне ім`я.

Трускавецький вісник

Leave a Reply