Чи буде вода в дрогобичан залежить від Трускавця

Kozyr

У вівторок 19 травня, на передодні відключення “Дрогобичводоканалу” від електроенергії, відбулось чергове засідання робочої групи з врегулювання конфлікту між КП «Дрогобичводоканал» та ТзОВ«Трускавецький водоканал». Зустріч проходила в Дрогобицькій міськраді за участі ключових осіб конфлікту, а саме керівника ТзОВ “Трускавецький водоканал” Володимира Возняка, начальника підприємства “Дрогобичводоканал” Романа Шагали, секретаря міської ради Дрогобича Тараса Метика, заступника міського голови Трускавця Ігоря Паньківа.

Керівник робочої групи Володимир Кондзьолка поінформував про виконання попередніх рішень робочої групи: звернення народних депутатів Львівщини про виділення окремого тарифу для Трускавця від імені Верховної Ради вручено на її засіданні прем’єру А. Яценюку, народний депутат Богдан Матківський повідомив, що законопроект про заборону відключення водоканалів від електропостачання внесений до порядку денного Верховної Ради.

Втім, на разі гострота проблеми зростає, оскільки із запланованих чотириста тисяч гривень від трускавецького водоканалу надійшло лише двісті п’ятдесят. Прогнозовані надходження в травні від населення за новими трускавецькими тарифами, як виявилося не зменшать заборгованість місцевого водоканалу перед Дрогобичем, а наростять.

Трускавецький водоканал надалі залишається неплатоспроможним і тягне на дно дрогобицьке підприємство, збільшуючи борги “Дрогобичводоканалу” перед енергетиками.

За інформацією заступника міського голови Трускавця очікувати на виділений радою мільйон гривань для трускавецького водоканалу в травні не варто. Вони зможуть надійти лише після зборів засновників ТзОВ “Трускавецький водоканал”, а це не раніше наступного місяця.
У свою чергу енергетики пригрозили, що у випадку недотримання графіку погашення розтермінованого боргу, вони визнають його нечинним і дрогобицький водоканал відключать до погашення всієї суми боргу.

“Дрогобичводоканал” використав всі резерви та можливості для оплати за електроенергію навіть коштом інших платежів, що привело до зростання заборгованості в т.ч. з податків. І це відбувається на фоні різкого зростання заборгованості Трускавця, яка вже сягає десяти мільйонів гривень.

Вирішення цієї проблеми лежить у збільшенні платоспроможності трускавецького водоканалу, а це компетенція міської влади Трускавця та менеджменту ТзОВ, а не нашого підприємства чи дрогобичан.
Сьогодні керівництво КП “Дрогобичводоканал” робить все можливе аби зберегти водопостачання для всіх споживачів, не ухиляється від вирішення проблем, які виникли не з його вини, захищає і буде захищати право мешканців, як Дрогобича так і Трускавця, на безперебійне водопостачання.
20 травня 2015 року

Прес-служба КП “Дрогобичводоканал”

Leave a Reply