Роману Шагалі -50!

Shahala

Роман Миколайович Шагала – дрогобичанин з діда прадіда. Дитинство минуло в Дрогобичі. По закінченню школи обрав Дрогобицький механічний технікум, де вчився на механіка. Потім була армія. Завершивши службу у війську Роман Шагала одразу став студентом Львівської Політехніки. Студентське життя успішно поєднував з роботою на Дрогобицькому долотному заводі.

3шагалаПісля п’яти років навчання здобув фах інженера-механіка. Маючи досвід роботи інженера-технолога та механіка цеху в 1995 році Роман Миколайович прийшов на «Дрогобичводоканал». Спочатку був начальником дільниці водопроводу, потім працював на посаді заступника начальника з водопостачання Трускавецького КП «Наше місто». У 2005 році очолив КП «Дрогобичводоканал».

2За десять років на посаді начальника КП «Дрогобичводоканал» Роман Шагала бачив різне, робив висновки після невдач, радів з перемог та злетів, та завжди рухався далі. Кожен хто працював з Романом Миколайовичем помічає, що ця людина викладається на всі сто відсотків. Дрогобицький водоканал одне з найбільших підприємств у місті, управляти яким неабияка відповідальність. Але Роману Шагалі прийшлося до душі. Сумлінний працівник, впертий у вирішенні проблем, впевнений в собі й у своїй команді, ці неодмінні атрибути характеру принесли Роману Шагалі, підприємству, й з рештою, нашому місту багато здобутків. Завдяки його вмінню вдалося залучити кошти Світового банку тоді, коли підприємство потребувало цього найбільше.

Провели реконструкцію водозаборів, закупили нову техніку і врешті місто отримало цілодобове водопостачання. Роман Шагала ніколи не зупиняється на досягнутому. Постійно вивчає нові технології, шукає нових ідей мінімізації втрат підприємства, щоб підвищити його прибутки. Робота Романа Миколайовича Шагали завжди показова і відзначається на рівні міста, області та країни. Чисельні нагороди говорять самі за себе: це почесне звання «кращий господарник 2010 року у вирішенні соціально-економічних питань», відзнака Агенства США з міжнародного розвитку ПАДКО за активну участь у реалізації Програми «Реформування тарифів та реконструкція комунальних підприємств в Україні», подяка ПАДКО за вміння знаходити оптимальні рішення в складних умовах господарювання, особистий внесок в успішне виконання завдань Програми та інші.

ВручГрамоти

На підприємстві Романа Миколайовича знають як стриманого, інтелігентного чоловіка. Колектив ніколи не сумнівається в далекоглядності та послідовності дій свого керівника й беззаперечно виконує поставлені перед собою завдання. Робота має приносити результат – кредо начальника добре засвоїли всі працівники «Дрогобичводоканалу». Роман Миколайович людина не дуже відкрита і не може похвалитись званням душа компанії, але натомість він справедливий до своїх працівників, прислухається до їхніх думок, допомагає у вирішенні проблем «Просто мені пощастило, я очолив колектив, який фактично мене виховав», не раз повторював пан Роман.

шагала грамотаШагала Роман Миколайович не обмежується роботою на підприємстві. Сьогодні він керівник Дрогобицької міської організації партії «Національно-демократичне об’єднання «Україна»», депутат Дрогобицької міської ради. Як народний обранець Роман Шагала обирає політику результативності, сам не раз наголошував, що не кількість депутатських звернень поданих на сесіях міської ради є допомогою виборцям, а конкретне їх виконання. За свою каденцію депутат Шагала посприяв у вирішенні багатьох справ по місту. Це і перекриття дахів, ремонти під’їздів та фасадів будинків у центрі міста. Сприяв фінансуванню виконання робіт з благоустрою прибудинкових територій, капітального ремонту інженерної інфраструктури житлових будинків на вулицях Грушевського, Мазепи та вулиці Карпатській. У вирішенні торгівельно-економічних питань був прихильником здійснення цивілізованої торгівлі, що, на його переконання має задовольняти громадськість міста в цілому, а не інтереси окремих підприємців у проведенні особистої бізнесової діяльності.

шагала з внукамиТа робота і громадська активність це не єдине що має велике значення, є дещо важливіше в житті Романа Миколайовича Шагали, і це його родина. Сім’я нашого ювіляра немала, батько Микола Шагала, дружина Леся Богданівна, донька Зоряна з чоловіком, та двоє чарівних онуків. Рідні займають особливе місце в житті Романа Миколайовича і знають про його відданість та чуйність. Він як і багато хто з нас черпає силу у своїй родині. Неабияк цінує їхню підтримку і допомогу, а натомість дбає та оберігає своїх найрідніших як може.
31 травня Роману Шагалі виповнюється п’ятдесят років. П’ятдесятиліття це не просто ювілей, не просто день народження. Це той рубіж, коли людина підсумовує та оцінює своє життя, згадує про здобутки, рахує невдачі та злети. Наш ювіляр, Роман Миколайович, на щастя має чим гордитись, але, заразом, по переду у нього ще багато цікавих проектів та задумів, які неодмінно треба втілити в життя.

колектив

Щиро вітаємо Романа Миколайовича Шагалу з ювілеєм. Нехай життя повниться радістю та любов’ю! Здоров’я Вам,успіху та всіляких гараздів! Хай Бог береже Вас і всю Вашу родину!

Нехай Вам Бог зішле здоров’я й сили
Весна дарує молодості цвіт
Щоб ви добро на цій землі творили
З любов’ю в серці ще багато літ!

У день Ваших уродин,прийміть найкращі побажання від колег, знайомих та друзів!

31  травня 2015 року

Leave a Reply