Акція «Обираючи Європу!»

Logo Nk

06 червня 2015 року у м. Дрогобичі на площі Ринок під час святкувань Днів Європи в Дрогобичі проходитиме фотовиставка «Обираючи Європу»

10:00-16:00 години фотовиставка «Обираючи Європу», присвячена найяскравішим подіям боротьби українців за європейський вибір у 2013-2014 рр.
Головна мета акції: нагадати владі та громадськості, що інтеграція в Європу була головною вимогою Революції Гідності й далі залишається ціллю для України.
«Акцією «Обираючи Європу» ми прагнемо нагадати нинішній владі, що ми вже обрали шлях України це – це шлях у Європейський Союз. Загиблі Герої Небесної Сотні, учасники АТО, які поклали своє життя за Батьківщину — такою страшною ціною платимо за наш вибір.
«Обираючи Європу» -це непросто гасло про бажання приєднатись до Європейської родини, це прийняття європейських цінностей, ключовою серед яких є демократія, тобто влада народу, який обирає своїх представників в органи влади, контролює, вимагає прозорості, ефективності та підзвітності їх дій і усуває тих, хто цього не дотримується. Тому ми закликаємо всіх згуртуватись для досягнення цієї мети. Пам’ятаймо — немає влади доброї чи поганої, є влада підконтрольна громаді чи ні.» – наголошує активіст «Громадського руху «Народний Контроль» у Дрогобичі, голова Дрогобицького Майдану Тарас Кучма.
Принагідно хочемо нагадати, що «Громадський рух «Народний Контроль» створений у 2012 р. з ініціативи львівських журналістів та громадських активістів, які в час режиму Януковича, не звертаючи увагу на згортання демократії, тиск на опозиційні політичні сили, переслідування громадських активістів та свободи слова, не боялися писати й говорити правду. Один з ініціаторів створення «Громадського руху «Народний Контроль» є народний депутат України, секретар парламентського Комітету протидії корупції Дмитро Добродомов.
Зазначимо, ще до майданівських подій «Громадський рух «Народний Контроль» організовував ряд круглих столів під гаслом «Обираючи Європу». У вересні 2013 року активісти «Народного Контролю» розтягнули 300 метровий прапор Євросоюзу і пронесли його містом Лева від пам’ятника Тараса Шевченка до стадіону. Більше того. «Громадський рух «Народний Контроль» був одним із ініціаторів створення Комітету Майдану Львівщини. «Народний Контроль» організував можливість постійного перебування у Києві кількох тисяч майданівців із західноукраїнських областей. Активісти «Народного Контролю» разом з дієвими львів’янами створили та очолили «Народну Самооборону» Львівщини, яка до сьогодні продовжує свою профільну діяльність через участь у програмі «Львів – безпечне місто» та організовуючи роботу Центрів забезпечення АТО.

Leave a Reply