Нова політсила “ГР “Народний Контроль” – платформа для об’єднання громадських активістів

NK 26 06 15

Громадський рух «Народний контроль» пропонує найактивнішим громадським організаціям Львівщини об’єднатись на спільній платформі та  разом взяти участь у найближчих місцевих виборах, щоб таки впровадити в українську політику принципи Майдану: відкритість, самоврядність, справедливість.

Про це було заявлено під час круглого столу за участі представників громадських організацій Львівщини, який відбувся сьогодні, 23 червня, у Львові.

У круглому столі взяли участь представники відомих громадських організацій області: ГО «Народна Самооборона» Львівщини, Студентський координаційний центр АТО ЛНУ ім. І. Франка, ГО «Центр Громадянських Ініціатив», ГО «Наші Брюховичі», Ініціативна група «Рясне», товариство «Юрій Дрогобич», конфедерація вільних профспілок, ГО «Батьківська Рада» Львівщини, Союз Поляків «Білий Орел» та ін.

Голова львівського обласного осередку «Громадського руху «Народний контроль» Валерій Веремчук: “Люди прагнуть системних змін”

«Люди прагнуть справді системних змін, бо нинішня влада не виправдовує очікування і сподівання, які проголошувались під час Майдану. Зміни потрібно проводити на місцях: зі свого будинку, під’їзду, освіти та медицини. «Народний контроль» готовий надати інформаційну та організаційну підтримку найактивнішим громадським організаціям області», – повідомив голова львівського обласного осередку «Громадського руху «Народний контроль» Валерій Веремчук.

Він нагадав, що «ГР «Народний Контроль» об’єднує активістів Майдану, волонтерів, громадських діячів та журналістів.

Лідер "Громадського руху "Народний контроль" Дмитро Добродомов закликав до спільної роботи

Народний депутат України, лідер політичної партії «Народний контроль» Дмитро Добродомов під час зустрічі заявив: «Нинішні політики не готові до реалізації кроків, які вимагає сьогодні суспільство. Тому я припинив членство у фракції БПП. «Громадський рух «Народний контроль» за останні три роки став прозорою та публічною платформою для об’єднання всіх активних людей до подальшої розбудови майбутнього країни. Щоб досягти успіху потрібно мати на місцях активістів, які контролюватимуть різні напрямки: освіта, військове забезпечення, медицина, житлова сфера та ін.», – наголосив Дмитро Добродомов.

Під час круглого столу було проголошено основні завдання майбутньої політичної партії «Громадський рух «Народний контроль». Зокрема, на думку представників «Народного контрою» усі здорові сили мають бути об’єднані для реалізації реальних реформ та на боротьбу з корупцією, яка набрала величезних масштабів.

Дмитро Добродомов також повідомив, що 4 липня у Києві відбудеться з’їзд партії «Громадський рух «Народний контроль», який затвердить напрями її діяльності.

За детальнішою інформацією звертайтесь за телефоном: 0 800 502 945.

IMG_1947

Leave a Reply