«Народний контроль» на Дрогобиччині: «Україна переможе. Віримо. Знаємо. Зможемо»

Logo Nk

Зі списком тих, хто боротиметься за депутатський мандат під час місцевих виборів-2015, визначився «Народний контроль».

У дрогобицькому осередку “НК” розповіли про те, з ким йдуть змінювати місто і країну.

Отож, кандидат посаду міського голови і №1 у списку – начальник медслужби батальйону ім.генерала Кульчицького, лікар-реаніматолог, дрогобичанин Тарас Кучма.

В списку партії також прізвища лідера МГО «Український молодіжний прорив» Олега Дукаса, бійця легендарного “Айдару” Ореста Каракевича, громадського діяча Сергія Юзефіва, волонтера Ростислава Божика, підприємця Руслана Мацигіна, вчителя Ірини Попик, п-ця Л.Чайківської та ін..

До районної ради йтимуть боєць батальйону Кульчицького Дмитро Куцій, громадський діяч Руслан Цеслів та ін.

До обласної ради делеговані боєць батальйону Кульчицького Василь Масний, підприємець Олег Нестор, іконописець, реставратор, волонтер Лев Скоп.

«В нашій команді об’єдналися майданівські волонтери, військові, громадські активісти, які хочуть не косметично, а реально знищити систему, що паразитує на тілі України. Повірте, найбільше наших бід – через тотальну корупцію. Якби не вона – то і дороги були б рівними, і школи та лікарні забезпеченими, і підприємцям було б легше працювати, і робочих місць було б більше, а доходи дрогобичан – були б гідними. Лише переламавши систему, унеможлививши практику відкатів у радах всіх рівнів, ми зможемо цього досягнути. Для того і йдемо – щоб зробити все, що в наших силах, аби революція Гідності не була даремною.

Україна – переможе! Віримо. Знаємо. Зможемо», – наголосив у коментарі Тарас Кучма.

Дрогмедіа

  1. Володимир СадовийВолодимир Садовий10-08-2015

    Віримо. Знаємо. Зможемо – гасло старої Ющенівської епохи. Брехун Тарас Кчма, бреше як пес!

  2. Володимир СадовийВолодимир Садовий10-08-2015

    А обіцяв скільки молодим людям і мому сину! А сам зараз рейтинг опустив до найнищого. Патиюся відверте перед всіма Дрогобичанами, для чого прислужувати виконкому і Метику?

  3. СкорикСкорик10-13-2015

    Кучма-не зовсім той мер якого потребує і Дрогобич і його багатостраждальні мешканці. Але як завжди ми без вибору,бо голосувати за відверто бандитські кандидатури не будемо.Жаль що не йдуть на вибори хоч трохи більш підкуті в плані господарки кадри. Але як сказав один мій товариш ,що не хоче проходити крізь той шквал бруду і болота яким дрогобичани частують кандидатів. Думаю,що не всі йдуть красти, а терпіти огидні поливання не всі готові.Але випробування мідними трубами ще треба пройти і залишитися людиною. Тому буду голосувати в першу чергу за інтелігентну і толерантну людину,яка прислухається до кожного. І найголовніше,яка любить своє місто і не дасть йому остаточно перетворитися на Турку.

  4. Петро СидоровичПетро Сидорович10-16-2015

Leave a Reply