Очільники Дрогобича подякували за спільну працю та дали підлеглим останні настанови

Taras Metyk

Сьогодні, 27 жовтня, у світлиці Ратуші в. о. міського голови, секретар міської ради Тарас Метик провів оперативну нараду з керівниками відділів та управлінь.

Розпочав Тарас Метик з подяки за спільну роботу, під час якої, як наголосив посадовець, було реалізовано багато добрих справ. Крім того, він попросив керівників підрозділів виконавчого комітету утримувати належний рівень роботи надалі і виконувати свої функції у звичному режимі.

Відтак Тарас Метик перейшов до буденних справ і зазначив, що з наближенням річниці ЗУНРу у місті мають бути вивішені прапори. Також розпорядився, щоб комунальники до першого листопада впорядкували цвинтарі, а відділ економіки цього дня забезпечив доїзд дрогобичан до могил їхніх рідних.

Перший заступник міського голови Петро Суда попросив відповідальних осіб не випускати з контролю питання надання квартир сім’ям загиблих вояків АТО. Адже гроші виділені, тому до кінця року мають бути освоєні. На завершення наради Тарас Метик поінформував, що у четвер закриє сесію міської ради, останнє засідання якої минулого тижня зірвали активісти.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками голосів у Дрогобичі міським головою обрано Тараса Кучму, висуванця партії «Громадський рух «Народний контроль». Чинні представники дрогобицької влади Тарас Метик та Петро Суда, які також боролися за крісло мера, опинилися поза трійкою лідерів перегонів.

ЗІК

Leave a Reply