Тренінг для волонтерів Моніторингового комітету

Sajt Logo KOMITET Ukr Z Sertsem

Моніторинговий комітет з раннього попередження корупції запрошує 24 грудня на Антикорупційний воркшоп- тренінг: «Засади боротьби з корупцією в Україні. Використання антикорупційного законодавства у моніторингу місцевого самоврядування ».

Тренер — Юрій Танасійчук, м. Львів, Президент інформаційно-правового центру “Наше право”, юрист, правозахисник, аналітик, експерт з місцевого самоврядування.
Початок о 10 год. Місце проведення: м. Дрогобич, вул. Чорновола, 4 приміщення товариства “Надія”
Мета тренінгу:
1. Ознайомити учасників проекту “Моніторинговий комітет з раннього попередження корупції” із нормами антикорупційного законодавства, законодавства про прозорість влади та доступом до публічної інформації.
2. Права і обов’язки громадян, які здійснюють функції моніторингу.
3. Правильне оформлення та скерування документів (заяв, запитів, звернень, тощо), терміни та форми реакцій на документи.
4. Види корупційних діянь, які можуть міститись у проектах документів органів місцевого самоврядування, алгоритми дій членів моніторингового комітету.

Для участі в роботі Моніторингового комітету заповніть анкету

Проект товариства “Юрій Дрогобич” “Моніторинговий комітет з раннього попередження корупції” реалізується за сприяння Міжнародного фонду Відродження.

 

Leave a Reply